Znamy wszystkie Drag Queens z "Czas na Show. Drag Me Out". Największe nazwiska w branży!

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas przedstawić Drag Queens, które wystąpią w "Czas na Show. Drag Me Out". To Himera, Shady Lady, Twoja Stara, Ciotka Offka, Gąsiu oraz Adelon!
Czas na Show. Drag Me Out: Adelon
Czas na Show. Drag Me Out: Adelon

Jaka jest rola Drag Queen w "Czas na Show. Drag Me Out"

Już wszystko jasne! Znamy wszystkie Drag Queen, które wiosną 2024 wystąpią w nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out"! To sześć dużych nazwisk w środowisku Drag, a większość z nich popularność zdobyła także poza nim i przebiły się do mainstreamu. Z jeszcze większą rozpoznawalnością spotkają się po premierze programu, w której będą pełnić rolę mentorek. Zadaniem mentorek będzie wsparcie szóstki mężczyzn w stawianiu swoich pierwszych kroków w barwnym i artystycznym świecie Drag Queens. Każdy z uczestników dostanie bowiem do pomocy swoją mentorkę, która nauczy swojego podopiecznego sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny.

Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu
Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu

"Czas na Show. Drag Me Out". Znamy wszystkie mentorki!

Po tym jak ujawniliśmy prowadzącą, w której rolę wcieliła się piosenkarka, performerka i projektantka ubrań Mery Spolsky, skład jury oraz uczestników, przyszedł czas, aby zaprezentować nasze Drag Queen. Oto one: Gąsiu, Twoja Stara, Shady Lady, Adelon, Ciotka Offka oraz Himera.

Czas na Show. Drag Me Out: Drag Queens
Czas na Show. Drag Me Out: Adelon
Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu
Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara
+17
Zobacz galerię

Poznajcie je lepiej! Dowiedz się więcej o każdej z nich klikając w linki poniżej:

Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara
Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara
Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady
Czas na Show. Drag Me Out: Shady Lady

"Czas na Show. Drag Me Out" wiosną 2024 zadebiutuje w TVN

Premiera nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out" coraz bliżej. Już tej wiosny w telewizji wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. W nowym przełomowym show zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy będą musieli wykazać się otwartością, odrobiną szaleństwa i… odkryć w sobie wewnętrzną Królową! A wszystko to pod okiem mentorek – największych gwiazd polskiej sceny Drag oraz wymagającego jury.

Kogo zobaczymy w "Czas na Show. Drag Me Out"?

Znamy już skład trzyosobowego jury. Zasiądą w nim aktorzy Andrzej Seweryn i Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. W tym programie mają zamiar przede wszystkim dobrze się bawić, ale dla nich ten program ma też inną, ważną misję. - Przyszedł czas, żebyśmy pokazali inną twarz. Inną twarz naszego społeczeństwa, naszego świata. Jesteśmy naprawdę już inni niż 20 lat temu, niż nawet osiem lat temu, niż nawet przed 15 października. Ja myślę, że to jest bardzo piękna inicjatywa stacji i jestem dumny i szczęśliwy, że w towarzystwie Ani i Michała będę mógł oceniać pracę - skomentował swój udział w programie Andrzej Seweryn.

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak oceniać będą występy sześciu uczestników: Tomasza Karolaka, Tadeusza Mikołajczaka, Dariusza Zdrójkowskiego, Michała Mikołajczaka, Marcina Łopuckiego oraz Kamila Szymczaka.

Uczestnicy "Czas na Show. Drag Me Out"
Czas na Show. Drag Me Out: Michał Mikołajczak
Drag Me Out: Tomasz Karolak
Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me Out: Kamil Szymczak
+3
Zobacz galerię

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!