Dariusz Zdrójkowski wystąpi w "Czas na Show. Drag Me Out". "Dla mnie jest to bardzo nowy temat"

Czas na Show. Drag Me Out: Dla Dariusza Zdrójkowskiego świat Drag Queen to coś zupełnie nowego
W programie "Azja Express" Dariusz Zdrójkowski pokazał się jako twardy mężczyzna, który nie poddaje się mimo kontuzji. Jak poradzi sobie z zupełnie innym wyzwaniem jako trzeci uczestnik "Czas na Show. Drag Me Out"?

Wiosenna ramówka TVN będzie pełna nowości. Jednym z programów, które całkowicie zaskoczą widzów będzie "Czas na Show. Drag Me Out". Jego premiera coraz bliżej, czas więc ujawnić uczestników - sześciu mężczyzn, którzy otworzą się na zupełnie nową przygodę i nowy, nieznany im świat Drag Queens.

"Czas na Show. Drag Me Out" - pierwsi uczestnicy już znani!

Do tej pory poznaliśmy już dwóch uczestników nowego programu TVN. W barwny i artystyczny świat Drag Queens wejdą aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak oraz zdobywca złotego biletu w 12. edycji "Top Model" Tadeusz Mikołajczak. Ta dwójka o główną nagrodę - diademy królowej rywalizować będzie m.in. z Dariuszem Zdrójkowskim.

Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski

Dariusz Zdrójkowski - kim jest uczestnik programu "Czas na Show. Drag Me Out"?

Dariusz Zdrójkowski jest ojcem aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, którzy m.in. gościnnie wystąpią tej zimy w serialu "Camera Cafe. Nowe Parzenie". Na co dzień mieszka w swoim domu na Mazurach. Swój debiut w telewizji zanotował ponad 20 lat temu, kiedy wraz z całą rodziną pokazał się w "Chwili prawdy". Fani TVN na pewno pamiętają go z udziału w programie "Azja Express". Razem ze swoim synem aktorem i prezenterem Adamem Zdrójkowskim ruszyli w w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Ostatecznie duet ojca z synem zajął czwarte miejsce, ale Dariusz Zdrójkowski zaprezentował się widzom jako człowiek, który nigdy nie odpuszcza. Wraz z Adamem wykonywali misje z zaangażowaniem i niejednokrotnie z dużym poświęceniem. 

A jak sobie poradzi w programie "Czas na Show. Drag Me Out"? Na pewno będzie to dla niego wyzwanie, bowiem jak sam przyznał w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Oskarem Netkowskim, świat Drag Queens jest dla niego czymś zupełnie nowym. - Ja się w tym świecie poruszam, tak jakby ktoś dał mi taki telefon, którego w życiu nie widziałem i muszę go dopiero rozgryźć. Dla mnie jest to bardzo nowy temat.

Bardzo chce jednak go poznać, bo sam w młodości nie miał takiej szansy. - Ja jestem starej daty. Urodziłem się na Pradze i to się samo przez się rozumie, jakie to były czasy. Lat temu 50 to inna epoka, nie można tego w ogóle porównywać. To jest przepaść - wspominał.

W odnalezieniu się w nowej sytuacji Dariuszowi Zdrójkowskiemu pomoże jedna z mentorek. Zadaniem mentorek jest przygotować uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę. W tym gronie znalazły się popularne Drag Queens w Polsce. Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

Drag Me Out: Alexis Saint-Pete w Dzień Dobry TVN

"Czas na Show. Drag Me Out" - kto zasiądzie w jury?

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury w składzie: Andrzej Seweryn, Anna Mucha oraz Michał Szpak, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal, począwszy od kostiumu na całym występie kończąc. Naszych uczestników czeka więc spore wyzwanie! Jak poradzi sobie z nim Dariusz Zdrójkowski? Oglądajcie wiosną w TVN.

Mery Spolsky w studio "Dzień Dobry TVN"
Mery Spolsky w studio "Dzień Dobry TVN"

Mery Spolsky - kim jest prowadząca "Czas na Show. Drag Me Out"?

Nowa prowadząca wiosennego show TVN to znana polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań - Mery Spolsky. Od 2017 roku wydała cztery albumy. Jest autorką kilkadziesięciu utworów, które regularnie pojawiają się na największych listach przebojów. Artystka jest zapraszana na największe polskie festiwale muzyczne takie jak Sopot Festiwal, w grudniu wzięła udział w wydarzeniu muzycznym TVN "Nie idziemy na sylwestra".

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!