Michał Mikołajczak wystąpi w "Czas na Show. Drag Me Out". Stanie do ekscytującej "lip sync battle"

Czas na Show. Drag Me Out: Michał Mikołajczak
Czas na Show. Drag Me Out: Michał Mikołajczak
Źródło: Bartosz Krupa
Michał Mikołajczak kolejnym uczestnikiem "Czas na Show. Drag Me Out". Jak aktor "Na Wspólnej" odnajdzie się w pełnym blichtru i barw świecie Drag Queens?

Wiosna 2024 będzie w TVN pełna nowości. Specjalnie dla widzów stacja przygotowała całkiem nowe programy rozrywkowe takie jak "The Traitors. Zdrajcy", "MasterChef Nastolatki" czy "Czas na Show. Drag Me Out". W ostatnim z nich nie brak dużych nazwisk. Poznaliśmy już prowadzącą, którą będzie artystka, piosenkarka, autorka tekstów i projektantka ubrań Mery Spolsky. Wiemy także, że w trzyosobowym jury zasiądą aktorzy Andrzej Seweryn oraz Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. Będą się świetnie bawić, ale z pewnością zwrócą uwagę na każdy detal, począwszy od kostiumu na całym występie kończąc. 

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

W przygotowaniu się do oceny jury uczestnikom pomoże mentorka – zawodowy performer Drag, który nauczy swojego podopiecznego sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

"Czas na Show. Drag Me Out" - kto weźmie udział?

Znana jest już trójka odważnych i otwartych mężczyzn, która podjęła się wyzwania w programie "Czas na Show. Drag Me Out". To aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak, model oraz trener personalny Tadeusz Mikołajczak oraz Dariusz Zdrójkowski. Ostatni z nich, ojciec aktorów Adama oraz Jakuba Zdrójkowskich, przyznał, że będzie to dla niego coś zupełnie nowego. - Ja się w tym świecie poruszam, tak jakby ktoś dał mi taki telefon, którego w życiu nie widziałem i muszę go dopiero rozgryźć. Dla mnie jest to bardzo nowy temat - opowiedział w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Oskarem Netkowskim.

Michał Mikołajczak uczestnikiem "Czas na Show. Drag Me Out"

Czas ujawnić kolejnego uczestnika i tego nazwiska nie trzeba przedstawiać fanom telewizji TVN. To Michał Mikołajczak, aktor znany przede wszystkim z takich seriali jak "Prawo Agaty" oraz "Na Wspólnej". W drugim z nich cały czas wciela się jedną z głównych ról - mecenasa Dariusza Żbika. W 2018 roku Mikołajczak zwyciężył w programie "Agent - Gwiazdy". A jak poradzi sobie w barwnym świecie Drag Queens?

"Czas na Show. Drag Me Out" - o czym jest program?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Drag Queen to jest dość personalna sztuka, która, jak już wcześniej wspominałam, dla Polaków nie jest zbytnio popularna. Drag istniał setki lat, to nie jest rzecz wymyślona przez naszą kulturę. To są występy, to jest wcielenie się w różne postacie
powiedziała Drag Queen Alexis Saint-Pete
podczas swojej wizyty w "Dzień Dobry TVN"
Drag Me Out: Alexis Saint-Pete w Dzień Dobry TVN
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
+7
Zobacz galerię

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie