Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak jurorami "Czas na Show. Drag Me Out"

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak jurorami wiosennej nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out". - To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa, to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie - mówił ostatni z nich.

W niedzielę w studio "Dzień Dobry TVN" dowiedzieliśmy się, kto zostanie jurorami wiosennej nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out". To aktorzy Andrzej Seweryn oraz Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. Artyści byli gośćmi prowadzących porannego programu Ewy Drzyzgi i Damiana Michałowskiego i opowiedzieli o tym, jak będzie wyglądał nowy program. Opowiedzieli też, czemu zdecydowali się przyjąć propozycję pracy przy kontrowersyjnym programie.

Misyjność tego programu trochę, dla mnie przynajmniej. Że to będzie taki zastrzyk świeżości to raz, a po drugie opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata i to jest dla mnie coś fantastycznego, bo rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie 
Michał Szpak
zapytany, dlaczego zdecydował się zostać jurorem "Czas na Show. Drag Me Out"

Również dla aktora Andrzeja Seweryna, który na swoim koncie ma m.in. rolę drag queen w znanym polskim serialu, tematyka programu i jego misyjność są bardzo ważne. - Przyszedł czas, żebyśmy pokazali inną twarz. Inną twarz naszego społeczeństwa, naszego świata. Jesteśmy naprawdę już inni niż 20 lat temu, niż nawet osiem lat temu, niż nawet przed 15 października. Ja myślę, że to jest bardzo piękna inicjatywa stacji i jestem dumny i szczęśliwy, że w towarzystwie Ani i Michała będę mógł oceniać pracę - mówił.

Zdarzało mi się w teatrze, zresztą nie tylko w teatrze, grać kobiety i wiem, jak to jest fascynujące.[…] To pozwala lepiej zrozumieć drugiego człowieka, a tego naprawdę nam brak w społeczeństwie 
Andrzej Seweryn
juror "Czas na Show. Drag Me Out"

"Czas na Show. Drag Me Out" - o czym będzie nowy program TVN?

To będzie wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. „Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz.

Każdy odcinek to jest prezentacja innych postaci, innych osobowości i to jest po prostu feria barw, kolorów, życia. Wspaniała afirmacja i kobiecości i tego wszystkiego, co jest radością
Anna Mucha
jurorka "Czas na Show. Drag Me Out"

Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie „ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Nago. Głośno. Dumnie

"Czas na Show. Drag Me Out" - jak będzie wyglądać jury i ocenianie?

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury: Andrzej Seweryn, Anna Mucha oraz Michał Szpak, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal począwszy od kostiumu na całym występie kończąc.

Ja będę tępić wszelkiego rodzaju przaśność 
Anna Mucha
jurorka "Czas na Show. Drag Me Out"

W gronie mentorek, które będą przygotowywać uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę, znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce. Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie