Himera - Drag Queen, która nie boi się wyzwań. Poznajcie mentorkę z "Czas na Show. Drag Me Out"!

Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Jej kariera trwa przeszło 5 lat. Największą frajdę sprawia mu makijaż twarzy oraz tworzenie szalonych stylizacji. Inspiracją Himery i wzorem do naśladowania są zarówno Drag Queen z Polski, ale także zza granicy. 

Himera – kim jest Drag Queen z "Czas na Show. Drag Me Out"?

W Himerę wciela się 26-letni mężczyzna. Stanisław pochodzi z Ukrainy, lecz już kiedy skończył 16 lat, zdecydował się opuścić  swój kraj. Zanim przyjechał do Polski, przez pewien czas przebywał w Stanach Zjednoczonych. ​

Na co dzień pracuje w korporacji. Jego przygoda z drag rozpoczęła się przez duży przypadek. Gdy został mu odwołany lot, kiedy przybywał w Paryżu i został 4 dni w mieszkaniu tamtejszej Drag, która ze wszystkim go zapoznała i pokazała program "RuPaul's Drag Race". Był to dla niego duży szok, ale z czasem pokochał drag za to, że jest to tak wyzwalające. ​

Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Himera

Występuje w całej Polsce. Na jego show składają się występy burleskowe. Bazuje cały swój drag na podstawie mocnego i kobiecego wizerunku - duże usta, otwarte oczy, talia osy, szerokie biodra. ​

Był prowadzącym program "Usłyszcie nas!" w stacji TTV. W programie "99 gra o wszystko" zdobył 12 miejsce. Można go zobaczyć w serialu "Królowa". Od czerwca można zobaczyć Himerę w serialu HBO MAX "Nago, głośno, dumnie".​

Nago. Głośno. Dumnie
Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Himera

"Czas na Show. Drag Me Out" wiosną 2024 zadebiutuje w TVN

Premiera nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out" coraz bliżej. Już tej wiosny w telewizji wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. W nowym przełomowym show zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy będą musieli wykazać się otwartością, odrobiną szaleństwa i… odkryć w sobie wewnętrzną Królową! A wszystko to pod okiem mentorek – największych gwiazd polskiej sceny Drag oraz wymagającego jury.

Kto zasiądzie w jury programu "Czas na Show. Drag Me Out"?

W składzie trzyosobowego jury zasiądą: aktorzy Andrzej Seweryn oraz Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. W programie "Czas na Show. Drag Me Out" zamierzają się przede wszystkim dobrze bawić, ale też zwrócą uwagę na każdy detal. - Każdy odcinek to jest prezentacja innych postaci, innych osobowości i to jest po prostu feeria barw, kolorów, życia. Wspaniała afirmacja i kobiecości i tego wszystkiego, co jest radością – skomentowała Anna Mucha w „Dzień Dobry TVN”. Zapowiedziała też, na co będzie najbardziej zwracała uwagę. - Będę tępić wszelkiego rodzaju przaśność – mówiła aktorka.

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Z dużym entuzjazmem do pracy na planie nowego programu TVN podchodzi też jego prowadząca – Mery Spolsky. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań będzie wspierać uczestników w spotkaniach z jury, a także po prostu świetnie się bawić. Sama bowiem bardzo lubi oglądać występy Drag Queens.

Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu "Czas na show- Drag Me Out" od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie ilość ról w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach. Wiem, że to nie takie łatwe! Sama uwielbiam skakać na scenie w koturnach i eksperymentować z wizerunkiem. Jestem dumna, bo to pierwszy taki program w Polsce, a ja mogę być jego częścią. W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło „chce mi się wszystkiego”! Taki też mam przekaz dla widzów: Ludzie Spolsky, niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej. AUUU!
powiedziała Mery Spolsky

"Czas na Show. Drag Me Out" – kto wystąpi w programie?

Poznaliśmy już czterech uczestników nowego programu TVN. To aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak, zdobywca złotego biletu Top Model oraz trener personalny Tadeusz Mikołajczak, aktor i zwycięzca "Agent – Gwiazdy" Michał Mikołajczak oraz ojciec aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, uczestnik „Azji Express” Dariusz Zdrójkowski. - Ja się w tym świecie poruszam, tak jakby ktoś dał mi taki telefon, którego w życiu nie widziałem i muszę go dopiero rozgryźć. Dla mnie jest to bardzo nowy temat – mówił ostatni z nich w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Oskarem Netkowskim.

Czas na Show. Drag Me Out: Dla Dariusza Zdrójkowskiego świat Drag Queen to coś zupełnie nowego

"Czas na Show. Drag Me Out" – o czym jest nowy program TVN?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie