Behawiorysta: Najlepsze momenty 6. odcinka

Źródło:
tvn.pl

Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna. Edlingowi udaje się uciec przed Horstem, ale teraz musi ukrywać się przed policją. Czy uda mu się wyjść z tej sytuacji cało?

Behawiorysta, odcinek 6

Behawiorysta: Policja dopada Edlinga
Behawiorysta: Policja dopada Edlinga
wideo 2/8

Behawiorysta - co się zdarzyło w 6. odcinku?

Gerard przedziera się z wycieńczonymi dziewczynkami przez las. Stara się zachować zimną krew, mimo dramatycznej sytuacji. Gdy nagle jedna z dziewczynek słabnie i wydaje się, że nie ma już dla nich ratunku, Edling słyszy silnik samochodu. Ruszają, resztkami sił docierają do drogi i na stację benzynową. Tam Gerard zostawia dziewczynki, a sam ucieka. Wie, że jest ścigany za morderstwo...

Tymczasem w domu Edlingów trwa przesłuchanie Brygidy, Beata pyta ją o Gerarda. Brygida jest zdezorientowana, przytłoczona całą sytuacją. Czy to możliwe, że zna Horsta?

"Bardzo dużo od siebie wymagam". Rozmawiamy z Anną Mrozowską
"Bardzo dużo od siebie wymagam". Rozmawiamy z Anną Mrozowską

Behawiorysta - o czym jest serial?

Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym co realne, a wirtualne zaciera się, Gerard będzie w stanie „przeczytać” wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera?

Przeciwnikiem Gerarda jest Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów…

Źródło: tvn.pl