"Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce". Mery Spolsky o "Czas na Show. Drag Me Out"

Mery Spolsky w Dzień Dobry TVN
- Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce - opowiedziała o nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out" jego nowa prowadząca - Mery Spolsky.

W niedzielę w studio "Dzień Dobry TVN" dowiedzieliśmy się, kto zostanie prowadzącą wiosennej nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out". To popularna piosenkarka, performerka i autorka tekstów: Mery Spolsky. Artystka była gościnią prowadzących porannego programu Anny Senkary i Sandry Hajduk-Popińskiej i opowiedziała o tym, jak będzie wyglądał nowy program.

Jestem bardzo dumna, że będę prowadzącą programu, który jest pierwszy raz w Polsce i jest o sztuce Drag Queen. Sześciu panów wciela się w tę rolę pod okiem prawdziwych polskich Drag Queen. To będzie nie tyko czas na show, ale też czas na szał
Mery Spolsky
prowadząca program "Czas na Show. Drag Me Out"
Mery Spolsky
Mery Spolsky

- Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce - opowiadała Mery Spolsky o wyzwaniach, jakie czekają ją i sześciu uczestników show. Ich poczynania oceni trzyosobowe jury, którego skład poznamy w najbliższym czasie.

Mery Spolsky
Mery Spolsky

Mery Spolsky - kim jest?

Nowa prowadząca wiosennego show TVN to znana polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. Od 2017 roku wydała cztery albumy. Jest autorką kilkadziesięciu utworów, które regularnie pojawiają się na największych listach przebojów. Artystka jest zapraszana na największe polskie festiwale muzyczne takie jak Sopot Festiwal, w grudniu wzięła udział w wydarzeniu muzycznym TVN "Nie idziemy na sylwestra"

Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu „Czas na show- Drag Me Out” od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie ilość ról w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach. Wiem, że to nie takie łatwe! Sama uwielbiam skakać na scenie w koturnach i eksperymentować z wizerunkiem. Jestem dumna, bo to pierwszy taki program w Polsce, a ja mogę być jego częścią. W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło „chce mi się wszystkiego”! Taki też mam przekaz dla widzów: Ludzie Spolsky, niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej. AUUU!
Mery Spolsky
prowadząca program "Czas na Show. Drag Me Out"

"Czas na Show. Drag Me Out" - o czym będzie nowy program TVN?

To będzie wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. „Czas na Show. Drag Me Out” przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz.

Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie „ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Nago. Głośno. Dumnie

"Czas na Show. Drag Me Out" - jak będzie wyglądać jury i ocenianie?

Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal począwszy od kostiumu na całym występie kończąc.

W gronie mentorek, które będą przygotowywać uczestników i wspierać ich przed wyjściem na scenę, znalazły się najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce. Sztuka Drag to dla nich sposób na wyrażenie siebie i ucieczkę od codzienności, która nie zawsze była usłana płatkami róż. Jaka historia kryje się za ich kreacją? Dodatkowo bohaterki od samego początku biorą czynny udział w tworzeniu odcinków, tj. doboru muzyki, strojów, dekoracji czy choreografii.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie