Ciotka Offka mentorką "Czas na Show. Drag Me Out". Burleska i pantomima to jej największe inspiracje

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Ciotka Offka to ukłon dla wszystkich cudownych kobiet z życia Dawida, które były i są dalej – dla mamy, dla babć, dla cioć "prawdziwych" i dla cioć "przyszywanych", natomiast Offka to zdrobnienie od Eufemia, czyli od jednego z często nadawanych na Śląsku (skąd pochodzi) imion żeńskich.​

Kogo zobaczymy w programie "Czas na Show. Drag Me Out"?

Już prawie wszystko jasne. Znamy jury, prowadzącą oraz uczestników nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out". Wiosną 2024 na antenie zobaczymy więc Mery Spolsky, która wcieli się w rolę prowadzącej, a także jurorów Andrzeja Seweryna, Annę Muchę i Michała Szpaka. Wyzwanie programu podjęła szóstka otwartych oraz odważnych mężczyzn: Tomasz Karolak, Tadeusz Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Michał Mikołajczak, Kamil Szymczak i Marcin Łopucki. Pozostaje pytanie, kto będzie pełnił rolę mentorek?

Mentorki w "Czas na Show. Drag Me Out" – jaka jest ich rola?

Każdy z naszych uczestników dostanie do pomocy zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny.

Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
Alexis Saint-Pete w studio "Dzień Dobry TVN"
+7
Zobacz galerię

"Czas na Show. Drag Me Out" - kim jest Ciotka Offka?

Jedną z mentorek programu “Czas na Show. Drag Me Out” będzie Ciotka Offka czyli Dawid. Swoje sceniczne doświadczenie zbiera od lipca 2020, kiedy to zadebiutowała w warszawskim Beauty Bistro Club podczas wieczoru dla początkujących Drag Queen. Już wówczas w swojej sztuce inspirowała się burleską oraz pantomimą.

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka

Ciotka Offka to ukłon dla wszystkich cudownych kobiet z życia Dawida, które były i są dalej – dla mamy, dla babć, dla cioć "prawdziwych" i dla cioć "przyszywanych", natomiast Offka to zdrobnienie od Eufemia, czyli od jednego z często nadawanych na Śląsku (skąd pochodzi) imion żeńskich.​

Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out: Drag Queens
Czas na Show. Drag Me Out: Adelon
Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu
Czas na Show. Drag Me Out: Himera
Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara
+17
Zobacz galerię

Ciotka Offka – jaka jest mentorka "Czas na Show. Drag Me Out"?

Sama mówi o sobie, że jest postacią dziwaczną i ma kapryśne wyczucie stylu. Ciotka Offka inspiruje się bardzo mocno Azją i folkiem z całego świata. Podczas swoich performance’ów nosi kolorowe i eklektyczne stroje. Niektóre z jej charakterystycznych kreacji to strój w kroju kimono w tradycyjnych wzorach słowiańskich albo strój kręcącego się derwisza z ledami wszytymi w krawędziach. Kicz i intensywne, pstrokate kolory towarzyszyły jej od zawsze.

Nago. Głośno. Dumnie

"Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy emisja w TVN?

Premiera nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out" coraz bliżej. Już tej wiosny w telewizji wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. W nowym przełomowym show zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy będą musieli wykazać się otwartością, odrobiną szaleństwa i… odkryć w sobie wewnętrzną Królową! A wszystko to pod okiem mentorek – największych gwiazd polskiej sceny Drag oraz wymagającego jury.

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Z dużym entuzjazmem do pracy na planie nowego programu TVN podchodzi też jego prowadząca – Mery Spolsky. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań będzie wspierać uczestników w spotkaniach z jury, a także po prostu świetnie się bawić. Sama bowiem bardzo lubi oglądać występy Drag Queens.

Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu "Czas na show- Drag Me Out" od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie ilość ról w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach. Wiem, że to nie takie łatwe! Sama uwielbiam skakać na scenie w koturnach i eksperymentować z wizerunkiem. Jestem dumna, bo to pierwszy taki program w Polsce, a ja mogę być jego częścią. W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło „chce mi się wszystkiego”! Taki też mam przekaz dla widzów: Ludzie Spolsky, niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej. AUUU!
powiedziała Mery Spolsky
Mery Spolsky
Mery Spolsky

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie