Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprasza na spacer po Przemyślu i obiad w ramach WOŚP 2024

Krzysztof z ŚOPW zaprasza na spacer po Przemyślu
Krzysztof z ŚOPW zaprasza na spacer po Przemyślu
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dołączył do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację wystawił wspólny obiad, spacer i zwiedzanie Przemyśla.

LICYTACJĘ WYSTAWIONĄ PRZEZ KRZYSZTOFA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Krzysztof Żółtak jest uczestnikiem 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Swoją otwartością, dystansem do siebie oraz poczuciem humoru od razu podbił serca fanów. I choć ostatecznie jego małżeństwo z Magdą nie przetrwało próby czasu, to mężczyzna nie żałuje wzięcia udziału w eksperymencie. Pomógł mu on w nabraniu większej pewności siebie oraz rozwoju osobistym.

Teraz Krzysztof chce pomóc innym. Mężczyzna wystawił na licytację WOŚP wspólny spacer, zwiedzanie Przemyśla i obiad.

Jestem Krzysztof, na pewno kojarzycie mnie z 9 edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chciałbym wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, więc zapraszam Cię do licytacji jeżeli jesteś chętny/a spotkać się ze mną! Zapraszam Cię na spacer po moim rodzinnym mieście jakim jest Przemyśl. Pokażę Ci wiele ciekawych miejsc tj. Stare Miasto, Bramę Przemyską, Ratusz, Katedrę i wiele innych - na pewno nie będziesz się nudzić! Poza spacerem chciałbym zaprosić Cię na obiad lub kolację do jednej z lokalnych restauracji.
Krzysztof Żółtak
o swojej licytacji
Marek i Kornelia z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapraszają na spacer, obiad i kawę w ramach 32. Finału WOŚP
Marek i Kornelia z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapraszają na spacer, obiad i kawę w ramach 32. Finału WOŚP
Kornelia i Marek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na charytatywnej aukcji można wylicytować wspólny obiad, kawę i spacer.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości