Marek i Kornelia z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapraszają na spacer, obiad i kawę w ramach 32. Finału WOŚP

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kornelia i Marek dla WOŚP
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kornelia i Marek dla WOŚP
Źródło: IG
Kornelia i Marek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na charytatywnej aukcji można wylicytować wspólny obiad, kawę i spacer.

Licytację znajdziecie TUTAJ

Kornelia i Marek są uczestnikami 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje od razu zyskali ogromną sympatię widzów, którzy od pierwszego odcinka mocno kibicowali parze. Przez kilka tygodni trwania programu mogliśmy podglądać rodzące się między Kornelią i Markiem uczucie, które trwa do dziś.

Małżeństwo zdecydowalo się wesprze tegoroczny WOŚP i na licytację zaoferowali wspólny obiad, kawę i spacer po Bydgoszczy.

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprasza na spacer po Przemyślu i obiad w ramach WOŚP 2024
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprasza na spacer po Przemyślu i obiad w ramach WOŚP 2024
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dołączył do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację wystawił wspólny obiad, spacer i zwiedzanie Przemyśla.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości