Anita ze "ŚOPW" pokazała kadry przed i po chorobie męża. "Nigdy nie będzie tak jak dawniej"
- Z jaką chorobą mierzy się Adrian Szymaniak?
- Kiedy diagnozę choroby otrzymał Adrian Szymaniak?
- Jak Anita Szydłowska-Szymaniak opisała życie przed i po chorobie męża?
- Jakie przesłanie przekazała obserwatorom Anita Szydłowska-Szymaniak?
Anita Szydłowska-Szymaniak zestawiła kadry z czasów przed diagnozą męża
Historia Anity Szydłowskiej-Szymaniak i Adriana Szymaniaka od lat wzbudza zainteresowanie internautów. Para poznała się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", a ich związek uchodził za jeden z największych sukcesów formatu. W lipcu 2025 roku ich życie niespodziewanie wywróciło się do góry nogami. U Adriana zdiagnozowano glejaka - agresywny nowotwór mózgu, który zmusił całą rodzinę do zmierzenia się z nową rzeczywistością.
Choć mężczyzna niemal natychmiast podjął szereg działań związanych z leczeniem (m.in. wprowadził terapię TT Fields Optune), rodzina dzieli czas na okres przed i po diagnozie choroby. W najnowszym wpisie na Instagramie Anita zestawiła kilka kadrów pokazujących ich życie w ostatnich miesiącach.
Glejak. Jedno słowo, które dzieli życie na "przed" i "po". Na taką diagnozę nie da się przygotować. A jednak życie nie zatrzymuje się. Mijają kolejne pory roku, dzieci rosną, przychodzą następne święta, urodziny i zwykłe dni- napisała w treści posta.
Kobieta podkreśliła, że doświadczenie choroby nauczyło ich patrzeć na codzienność z zupełnie innej perspektywy. Obecnie najważniejsze jest to, że nadal mogą być, dzielić ze sobą każdy dzień.
Teraz bardziej niż kiedykolwiek doceniamy czas. Każdy wspólny moment. Każdy uśmiech. Każdy dzień. Bo choć już nigdy nie będzie tak jak dawniej, wciąż jesteśmy tutaj- dodała.
Internauci reagują na emocjonalny wpis Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Pod wpisem Anity Szydłowskiej-Szymaniak szybko pojawiły się dziesiątki komentarzy od poruszonych internautów. Fani przesyłali słowa wsparcia dla całej rodziny, życząc Adrianowi powodzenia w dalszej walce z chorobą.
Dużo sił Kochani dla Was!- czytamy.
Siły, Wiary, Miłości i Wzajemności. Przytulam Was Mocno i pamiętajcie, że siłą jesteście Wy sami i Wasze szczere uczucia- dodano.
Obserwatorzy zgodnie stwierdzili, że choć życie po diagnozie może być niezwykle trudne, nie warto tracić nadziei na lepsze jutro.
Choroba zawsze przychodzi niespodziewanie i zawsze zabiera wszystko co wydawało nam się dane na zawsze. Ale po diagnozie nadal możemy się śmiać, kochać życie, pracować, bawiąc się. Aż do momentu kiedy znowu wszystko będzie "normalnie"… i tego wam z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ- podsumowano.
CZYTAJ TEŻ: Adrian Szymaniak przekazał nowe wieści. Nosi specjalne urządzenie. Koszt jest ogromny