Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski zapraszają do studia skoków narciarskich w ramach 32. Finału WOŚP!  

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski dołączyli do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To niepowtarzalna szansa na przeżycie prawdziwych sportowych emocji!
Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski zapraszają do studia skoków narciarskich w ramach 32. Finału WOŚP!
Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski zapraszają do studia skoków narciarskich w ramach 32. Finału WOŚP!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Wizyta w studiu skoków narciarskich z Sebastianem Szczęsnym i Damianem Michałowskim

Niepowtarzalna okazja dla fanów skoków narciarskich, by wraz z Sebastianem Szczęsnym i Damianem Michałowskim przeżyć prawdziwe sportowe emocje. Zwycięzca licytacji będzie mógł wraz z osobą towarzyszącą zobaczyć jak wygląda przygotowanie programu, podejrzeć pracę w reżyserce, uczestniczyć w próbach i obejrzeć program nie przed telewizorem, a „od kuchni”, zza kamery wraz z naszymi prowadzącymi i ekspertami!

Dodatkowo, jest to unikalna szansa, aby wypróbować swoje umiejętności przed obiektywem kamery i razem z Sebastianem oraz Damianem stworzyć pamiętne wydanie studia.

Aukcja trwa do 9 lutego, a nagrodę wykorzystać można w terminie wybranym spośród: 24.02, 25.02, 2.03, 3.03, 9.03, 10.03, 16.03, 17.03 2024 roku.

podziel się:

Pozostałe wiadomości