Wielkie wejście szefowej. Zespół nie wytrzymał - "Gwiazda. Pomyłka jakaś". "Kuchenne rewolucje" w Króliku Polskim! [PRZED EMISJĄ W TV]
"Kuchenne rewolucje" sezon 32., odcinek 9.: Zespół nie kryje niechęci wobec szefowej.
Ewa od kilku lat jest właścicielką pensjonatu i restauracji "Króliczy Ogród", położonego w górach na podkarpaciu. Miejsce ma ogromny potencjał ze względu na turystów, którzy szukają w tym regionie wytchnienia i spokoju. Niestety, biznes przynosi jedynie straty i co miesiąc wymaga dokładania kilku tysięcy złotych.
Ewa na co dzień mieszka w Krakowie i tam prowadzi drugą firmę, której poświęcia większość swojego czasu. W "Króliczym Ogrodzie" pojawia się rzadko, a jej wizyty, według zespołu, wnoszą przede wszystkim chaos i zamieszanie.
- O, pie****ę. Widziałaś to? Widziałaś to wejście? Pomyłka jakaś - komentuje przyjazd Ewy menadżerka Milena.
Ewa, zamiast od razu skupić się na pracy i wsparciu zespołu, w pierwszej kolejności poprosiła o jedzenie.
- Chyba się spodziewałam osobiście, że przyjdzie, zakasa rękawy, a nie będzie wołać jeść - wyznała Milena.
W trakcie wizyty Ewy nie zabrakło też wątku jej autorskiej ceramiki - właścicielka z dumą podkreślała, że to ona jest autorką talerzy i elementów dekoracyjnych wykorzystywanych w lokalu. Po minach zespołu można było odnieść wrażenie, że w obliczu problemów restauracji nie był to temat szczególnie istotny.
Oglądajcie 9. odcinek "Kuchennych rewolucji" już w czwartek o 21:30
Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku - Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"!
Kiedy i gdzie obejrzeć "Kuchenne rewolucje"?
Jeśli chcecie zobaczyć więcej kulinarnych metamorfoz i niezwykłych historii restauracji, nie przegapcie kolejnego odcinka "Kuchennych rewolucji"! Premiery w czwartki o godzinie 21:30 w TVN. Program jest także dostępny na platformie streamingowej - w serwisie Player.pl. Zobaczcie, jak Magda Gessler pomaga kolejnym restauratorom w walce o lepszą przyszłość ich lokali!
Czytaj też: Morze łez w "Kuchennych Rewolucjach". "Nie wierzę w to, co się dzieje"!