Powrót Magdy Gessler do "Mój Schaboszczak". Takiej reakcji się nie spodziewali!

Kuchenne rewolucje: Jak wypadł powrót do baru "Mój Schaboszczak"?
Czy właściciele baru "Mój Schaboszczak" wdrożyli w życie zasady przyjęte od Magdy Gessler? Jak potoczyły się ich losy? Zobaczcie fragment z 7. odcinka!

"Kuchenne rewolucje" - rewizyta Magdy Gessler w barze "Mój Schaboszczak"

W ostatnim etapie programu, Magda Gessler powróciła, by sprawdzić, czy założone cele zostały osiągnięte, a smak tradycji odzyskał swoją dawną świetność. Zamawiając sałatkę, gulaszową, schabowego i makowiec, nie tylko testowała kulinarne umiejętności kucharzy, ale również mierzyła efektywność wprowadzonych zmian.

Opinie Magdy Gessler są jak zwykle bezpośrednie i szczere. Sałatka, jako pierwsze danie na stole, została uznana przez restauratorkę za "pyszną", co stanowiło obiecujący początek oceny. Kolejnym daniem było gulaszowa, a tutaj restauratorka wyraziła podziw zarówno dla wielkości porcji, jak i za wspaniały smak.

Kluczowym momentem oceny okazał się jednak schabowy na desce, który zdaniem Magdy Gessler nie tylko zachwycił swoją wielkością, ale przede wszystkim smakiem. To znak, że restauracja nie tylko przywraca tradycyjne dania, ale również potrafi nadać im nową, atrakcyjną odsłonę.

Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja w barze "Mój Schaboszczak"
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler ogłasza plan rewolucji!

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Player.pl

"Kuchenne rewolucje" - gdzie pojawi się Magda Gessler w nowym sezonie?

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze "Chicken Go" w Żninie czy pizzerii „Świńskie sprawki” w Łodzi. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ i Myszęcin.

Kuchenne rewolucje: Degustacja cz. 1
Kuchenne rewolucje: Degustacja cz. 2

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości