Hotel Paradise 8. Jak rodzice zareagowali na udział Dominiki w programie?

Hotel Paradise 8: Dominika
Hotel Paradise 8: Rozmowa z Dominiką Bereś
Dominika Bereś jest jedną z uczestniczek 8. edycji Hotelu Paradise. Udało nam się z nią porozmawiać przed startem programu. Jak jej rodzice przyjęli informację, że weźmie udział w naszym realisty show? 

Hotel Paradise 8 - kim jest Dominika Bereś?

Dominika Bereś, 24-letnia studentka i uczestniczka reality show Hotel Paradise, to osoba aktywna, która swoje życie podporządkowuje nauce, pracy i treningom sportowym. Za sobą ma jeden, pięcioletni związek, który zakończył się tuż przed jej wyjazdem na wymianę studencką do Włoch. To właśnie tam odkryła w sobie flirciarski temperament i pokochała dreszczyk emocji towarzyszący nowym relacjom.

Jej ideał to wysoki blondyn o ciemnych oczach. Uważa, że fundament udanego związku stanowią angażująca rozmowa i wspólne pasje.

Dominika lubi być w centrum uwagi. Jest pewna siebie i nie boi się wyrażać własnego zdania, niezależnie od tego, czy komuś się to podoba. Wchodząc do Hotelu Paradise jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łamaczką męskich serc.

Reakcje bliskich na udział Dominiki w "Hotelu Paradise"

Dominika przyznała nam, że początkowo nie dowierzała, że dostała się do programu "Hotel Paradise". Gdy podzieliła się tą informacją z bliskimi, nie wszyscy byli zachwyceni. 

- Na początku powiedziałam moim rodzicom. Moja mama była w szoku, a tata mówił: "A po co ci to?" Jednak po dłuższej rozmowie i przedstawieniu argumentów, bardzo mi kibicowali 
— powiedziała. 

8. edycja Hotelu Paradise — nowe zasady, nowe wyzwania

Hotel Paradise powraca już 4 marca! Czeka nas wiele nowości. Tym razem uczestnicy przeniosą się do malowniczego Wietnamu. To jednak nie wszystko. Największą zmianą jest brak możliwości powrotu do programu - tym razem każdy ma tylko jedną szansę! Aby wygrać, należy knuć, planować intrygi, a przede wszystkim stworzyć mocną parę, z którą dojdzie się do finału. Single będą mieć tym razem wyjątkowo trudno...

Gdzie oglądać 8. edycję Hotelu Paradise?

Odcinki popularnego reality show Hotel Paradise 8 będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 oraz w serwisie Player, gdzie znajdą się także dodatkowe, bonusowe materiały.

Poznajcie pozostałych uczestników:

Hotel Paradise 8: Uczestnicy nowej edycji
Hotel Paradise 8: Uczestnicy nowej edycji

Autor: D. Gonet

podziel się:

Pozostałe wiadomości