Hotel Paradise 8: Michał Zając

Hotel Paradise 8: Michał Zając
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Michał Zając?

Sport to całe jego życie. Jest trenerem personalnym i sam bardzo sumiennie pracuje nad swoją sylwetką. Gra też w piłkę nożną. Interesuje go psychologia związków damsko-męskich.

Kocha imprezy i rywalizację w każdej postaci. Czasem sprawia wrażenie egoistycznego, ale w rzeczywistości to chłopak o wielkim sercu. Jest lojalny i przedkłada relację z drugim człowiekiem nad pieniądze.

Michał, oprócz kilku przelotnych romansów, ma na swoim koncie jeden poważny związek oraz 2,5-letnią, otwartą relację. I to w tej drugiej opcji czuł się zdecydowanie lepiej. Monogamiczne związki mu nie służą. Idealna dziewczyna powinna być opiekuńcza, uległa i mieć wysportowane ciało.

Michał ma 24 lata.

Hotel Paradise 8: Michał
Hotel Paradise 8: Michał

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości