Hotel Paradise 8: Bartosz Pankowski

Hotel Paradise 8: Bartek Pankowski
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Bartosz Pankowski?

Bartosz Pankowski

Bartek studiuje zarządzanie. Oprócz tego szuka swojej zawodowej drogi, próbując wielu rzeczy. Pracuje jako trener personalny, fitness model, barber, fotograf, a od niedawna także jako marketingowiec.

Charakter Bartka to wybuchowa mieszanka pewności siebie, romantyzmu i ciętego języka. Jego determinacja i silna osobowość sprawiają, że nic nie jest w stanie powstrzymać go przed osiągnięciem zamierzonych celów. Ma jasno określone życiowe zasady i zawsze się nimi kieruje. Jednak jego bezkompromisowe podejście do życia sprawia, że nawiązywanie nowych przyjaźni przychodzi mu z trudnością.

Nosi w sobie nutkę goryczy po nieudanych związkach, których było już 6. Zależy mu na prawdziwej miłości, ale zaczyna wątpić, czy jest mu pisana. Ostatni związek zakończył kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu i od tej pory intensywnie korzysta z uroków życia singla. Podobają mu się wysportowane brunetki z wydatnymi ustami. Docenia, gdy dziewczyna jest skromna i ma swoje pasje.

Hotel Paradise 8: Bartek
Hotel Paradise 8: Bartek

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości