Hotel Paradise 8: Antek Trojanowski

Hotel Paradise 8: Antek
Hotel Paradise 8: Antek Trojanowski

"Hotel Paradise 8" - Kim jest Antek Trojanowski?

Antek Trojanowski ma 21 lat i pochodzi z Warszawy. Studiował fizjoterapię. Jego największą pasją jest sport, z którym związał też swoje życie zawodowe. Prowadzi własną działalność – jest trenerem personalnym i pisze e-booki, w których pomaga ludziom uzyskać wymarzoną sylwetkę i nabrać pewności siebie.

Dużo wymaga od siebie i jest dumny z wszystkiego, co udało mu się osiągnąć. Zdaje sobie sprawę, że robi kiepskie pierwsze wrażenie na kobietach, ale jak sam obiecuje, to zmienia się z czasem. Rywalizacja to jego żywioł, ale nie akceptuje nieuczciwej gry. Wtedy staje się mściwy.

Nie szuka nikogo na stałe, trudno mu się zakochać. Swój jedyny poważny związek zakończył, ponieważ nie widział w nim żadnych perspektyw. Podobają mu się pewne siebie, zabawne blondynki o niebieskich oczach.

Antek ma 21 lat.

Hotel Paradise 8: Antek
Hotel Paradise 8: Antek

"Hotel Paradise 8". Nowe zasady - co się zmienia?

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon "Hotelu Paradise"?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości