Hotel Paradise 8: Martyna Reszka

Hotel Paradise 8: Martyna Reszka
Hotel Paradise 8: Martyna Reszka
Hotel Paradise 8: Martyna Reszka
Hotel Paradise 8: Martyna Reszka
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Martyna Reszka?

Martyna pracuje jako managerka restauracji, a wolny czas spędza na treningach pole dance. Fascynuje ją także poznawanie innych kultur i ludzi, dlatego uwielbia podróżować.

„Jeden wielki chaos” – tak o sobie mówi. Na pierwszy rzut oka wydaje się niewinna, ale potrafi pokazać różki. Nuda to jej największy wróg. W hotelu jej priorytetem jest dobra zabawa i przygoda.

Martyna była dotąd w 4 związkach, a ten ostatni zakończyła kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu. Relacja z byłym partnerem była dla niej niesamowicie wyczerpująca, więc teraz rozpoczyna nowy rozdział, w którym nie będzie na siłę gonić za uczuciem. Jej typ to wysoki, ułożony, ale z odrobiną spontaniczności mężczyzna z kręconymi włosami. 

Martyna ma 24 lata.

Hotel Paradise 8: Martyna
Hotel Paradise 8: Martyna

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości