Hotel Paradise: Zobaczcie, gdzie zamieszkają uczestnicy 8. edycji

Hotel Paradise - casting do nowej edycji
Zmiany, niespodzianki i egzotyczna lokalizacja – tak zapowiada się 8. edycja Hotelu Paradise. Zobaczcie, gdzie tym razem zamieszkają uczestnicy!

Nowy sezon, nowe miejsce

Uwielbiamy zaskakiwać Was nowymi, egzotycznymi miejscami! Nasze randkowe show doczekało się już siedmiu odsłon oraz jednej edycji specjalnej. Każda z nich kręcona była w rajskim otoczeniu. W dwóch pierwszych edycjach uczestnicy zamieszkali na malowniczej wyspie Bali. Natomiast w trzecim i czwartym sezonie przenieśliśmy się na Zanzibar. W ostatnich sezonach podziwialiśmy zachwycające widoki Panamy. Nadszedł czas na zamiany! 8. sezon Hotelu Paradisa przeniesie Was do egzotycznego Wietnamu!

Ekskluzywna willa w Wietnamie

Uczestnicy zamieszkają w luksusowej willi, gdzie pod czujnym okiem kamer będą budować romantyczne relacje i snuć intrygi, by jak najdłużej pozostać w programie. Trudno im się dziwić, bo za nocleg w tym miejscu można oddać wiele... Zobaczcie naszą galerię zdjęć! 

Hotel Paradise: Wietnam czeka na uczestników 8. edycji!
1
2
3
5
+7
Zobacz galerię

Hotel Paradise Polska – o czym jest program

Hotel Paradise to reality show oparty na licencji formatu "Paradise Hotel", który po raz pierwszy wyemitowano w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie.

Program jest przeznaczony dla młodych ludzi szukających przygody i miłości. Uczestnicy wprowadzają się do luksusowego kurortu, gdzie pozbawieni telefonów i kontaktu ze światem zewnętrznym, muszą budować relacje i tworzyć pary. Sojusze i intrygi to codzienność w Hotelu Paradise, a kluczem do sukcesu jest umiejętność gry.

Hotel Paradise 7: Rajska telenowela

Walka o 100 tysięcy złotych

W finałowym odcinku spotykają się dwie pary. O tym, która z nich otrzyma szansę na 100 tys. złotych, decydują pozostali uczestnicy programu. Najbardziej lubiana para staje na dwóch końcach tzw. ścieżki lojalności. Każdy z finalistów trzyma w ręku szklaną kulę. Zaczynają się do siebie zbliżać, osiągając kolejne progi wygranej kwoty. Jeśli oboje dojdą na środek i wytrzymają minutę, patrząc sobie w oczy, dzielą się wygraną na pół - to oznacza, że wybrali miłość. Jedna z osób może jednak zbić kulę wcześniej - wtedy otrzymuje całą kwotę, do której dotarła, a jej partner lub partnerka odchodzi z niczym. Wygrywają pieniądze.   

Hotel Paradise – to nie tylko reality show, ale przede wszystkim emocje, miłość i przygoda!

Casting do Hotelu Paradise! 

Jeśli zazdrościcie uczestnikom wyjątkowej willi i pięknych widoków, to zachęcamy do wzięcia udziału w castingu!  Czeka na Was gorąca przygoda w świecie miłości, intryg, rywalizacji i walki o zwycięstwo. Osoby, które chcą wziąć udział w naszym show, muszą mieć ukończone 18 lat i wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Gancarz

Źródło: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!