Hotel Paradise 8: Daniel Roose

Hotel Paradise 8: Daniel Roose
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Daniel Roose?

Daniel jest w połowie Polakiem, a w połowie Anglikiem. Studiuje Business Management w Cambridge. Jest jednym z założycieli organizacji non-profit, która aranżuje wolontariaty w Tanzanii. Jego pasje to podróże, piłka nożna i triathlon. Ukończył zawody Ironman na Lanzarote.

Spontaniczny i pełen energii. Ciągle poszukuje nowych doznań, a jego obecność to gwarancja niezapomnianej przygody. Nie zależy mu na miłości, pieniądzach i sławie. Liczy się dla niego tylko dobra zabawa.

Był w jednym poważnym związku, który nie przetrwał ze względu na odległość jaka dzieliła go z partnerką. Jako podróżnik, przeżył wiele miłosnych uniesień w różnych zakątkach świata. Podobają mu się dziewczyny o oryginalnej urodzie. Idealna partnerka musi mieć hipnotyzujące spojrzenie.

Daniel ma 21 lat.

Hotel Paradise 8: Daniel
Hotel Paradise 8: Daniel

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości