Hotel Paradise 8: Natalia Sielewonczuk

Hotel Paradise 8: Natalia Sielewonczuk
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Natalia Sielewonczuk

Natalia to pół Polka, pół Włoszka, o zdecydowanie sycylijskim temperamencie. Jest tancerką od najmłodszych lat, a obecnie także instruktorką tańca. W weekendy jest barmanką w klubie.

Ma w sobie ogień, ale czasami brakuje jej pewności siebie. Jej ogromne serce i ufność już nie raz doprowadziły do bolesnych rozczarowań. Nie znosi dwulicowych ludzi i zazdrosnych dziewczyn.

Jedyny poważny związek Natalii był bardzo burzliwy, a wszystkie następne relacje kończyły się kolejnymi zawodami miłosnymi. Jednak romantyczna natura nie pozwala jej przestać wierzyć, że w końcu znajdzie odpowiedniego partnera. Idealnie, gdyby chłopak miał egzotyczną urodę i potrafił ją rozśmieszyć. 

Natalia ma 21 lat.

Hotel Paradise 8: Natalia
Hotel Paradise 8: Natalia

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości