Hotel Paradise 8: Jędrzej Arian

Hotel Paradise 8: Jędrzej Arian
"Hotel Paradise 8" - Kim jest Jędrzej Arian?

Jędrzej jest inżynierem budownictwa, ale pracuje w firmie produkującej szyby samochodowe. Jego największą miłością jest siatkówka. 

Jest ciepłym, odpowiedzialnym mężczyzną i oddanym przyjacielem. Unika konfliktów jak ognia, a gdy się pojawią, zawsze dąży do rozejmu. Lubi rywalizację, ale tylko fair play. W życiu jest raczej nieśmiały, ale za to na boisku wykazuje się inicjatywą i zacięciem.

Jego jedyny poważny związek nie przetrwał, gdyż Jędrzej wolał się skupić na rozwoju osobistym. Łatwo się zakochuje i mocno przeżywa zawody miłosne. Ma już dość niezobowiązujących romansów, jest gotowy na poważną relację. Chciałby spotkać czułą, kulturalną dziewczynę, której będzie mógł się podporządkować. Idealnie, gdyby miała długie włosy i wysportowane ciało bez tatuaży.

Hotel Paradise 8: Jędrzej
Hotel Paradise 8: Jędrzej

Zmiana zasad gry w Hotelu Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości