Tadeusz Mikołajczak drugim uczestnikiem "Czas na Show. Drag Me Out". Jak poradzi sobie zwycięzca złotego biletu w "Top Model"?

Czas na Show. Drag Me Out: Tadeusz Mikołajczak o swoich rodzicach
Tadeusz Mikołajczak otrzymał złoty bilet w 12. edycji "Top Model", czy teraz zdobędzie diadem królowej? Trener personalny i producent muzyczny został kolejnym uczestnikiem wiosennej nowości TVN "Czas na Show. Drag Me Out".

Premiera nowego show TVN "Czas na Show. Drag Me Out" zbliża się wielkimi krokami. Już tej wiosny weźmie w nim udział sześciu rozpoznawalnych mężczyzn. Kto weźmie udział w tej niezwykłej przygodzie i pokaże przed kamerami drugą twarz?

"Czas na Show. Drag Me Out" - kim są uczestnicy?

Pierwszym ujawnionym przez nas uczestnikiem był znany aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak. W rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Oskarem Netkowskim przyznał, że jednym z powodów wzięcia udziału w programie "Czas na Show. Drag Me Out" było dążenie samoakceptacji. - Mój udział jest też dla mnie po to, żeby siebie zacząć akceptować, bo jestem osobnikiem, który nie do końca się akceptuje - powiedział aktor.

Tadeusz Mikołajczak - jak zdobył popularność?

Tomasz Karolak o diadem królowej rywalizował będzie m.in. ze znanym z 12. edycji "Top Model" Tadeuszem Mikołajczakiem. 25-latek do szerszej publiczności przebił się, zdobywając uznanie Joanny Krupy i złoty bilet oraz docierając aż do 10. odcinka jesiennej edycji tego programu. Na co dzień Tadeusz Mikołajczak mieszka w Warszawie i pracuje jako trener personalny oraz manager siłowni. Jego pasją jest także muzyka, stawia pierwsze kroki jako producent muzyczny. Czy miłość do muzyki pomoże mu odnaleźć się w z barwnym i artystycznym świecie Drag Queens?

W programie "Top Model" Tadeusz pozytywnie zaskoczył jury już w castingach, teraz niespodziankę zrobi nie tylko widzom. Jak się okazuje, nie zdradził swojej rodzinie, że bierze udział w programie "Czas na Show. Drag Me Out". - Ja wychodzę z takiego założenia, że wolę nie mówić za dużo. Wolę się pokazać, zaskoczyć i tu też jest podobnie - przyznał reporterowi "Dzień Dobry TVN" Oskarowi Netkowskiemu.

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Tadeusz Mikołajczak, Tomasz Karolak oraz pozostała czwórka uczestników będzie mogła liczyć także na wsparcie prowadzącej program - piosenkarki, autorki tekstów i performerki Mery Spolsky. Natomiast zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury w składzie: Andrzej Seweryn, Anna Mucha oraz Michał Szpak, które, oprócz tego, że będzie się świetnie bawić, z pewnością zwróci uwagę na każdy detal, począwszy od kostiumu na całym występie kończąc. Naszych uczestników czeka więc spore wyzwanie!

"Czas na Show. Drag Me Out" - o czym będzie nowy program TVN?

To będzie wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. "Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam kulturę Drag Queens, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz.

To będzie taki zastrzyk świeżości to raz, a po drugie opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata i to jest dla mnie coś fantastycznego, bo rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie 
powiedział w "Dzień Dobry TVN" Michał Szpak
juror "Czas na Show. Drag Me Out"

Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny, przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Nago. Głośno. Dumnie

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie