Mery Spolsky porwała nas za kulisy „Czas na Show. Drag Me Out”. Zjawiskowa scenografia!

Mery Spolsky zabrała nas za kulisy "Czas na Show. Drag Me Out"
Mery Spolsky porwała Oskara Netkowskiego, reportera "Dzień Dobry TVN" za kulisy programu "Czas na Show. Drag Me Out". Te wnętrza, peruki i obcasy robią wrażenie!

"Czas na Show. Drag Me Out" wiosną 2024 zadebiutuje w TVN

Premiera nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out" coraz bliżej. Już tej wiosny w telewizji wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. W nowym przełomowym show zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy będą musieli wykazać się otwartością, odrobiną szaleństwa i… odkryć w sobie wewnętrzną Królową! A wszystko to pod okiem mentorek – największych gwiazd polskiej sceny Drag oraz wymagającego jury.

Kogo zobaczymy w "Czas na Show. Drag Me Out"?

Znamy już skład trzyosobowego jury. Zasiądą w nim aktorzy Andrzej Seweryn i Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. W tym programie mają zamiar przede wszystkim dobrze się bawić, ale dla nich ten program ma też inną, ważną misję. - Przyszedł czas, żebyśmy pokazali inną twarz. Inną twarz naszego społeczeństwa, naszego świata. Jesteśmy naprawdę już inni niż 20 lat temu, niż nawet osiem lat temu, niż nawet przed 15 października. Ja myślę, że to jest bardzo piękna inicjatywa stacji i jestem dumny i szczęśliwy, że w towarzystwie Ani i Michała będę mógł oceniać pracę - skomentował swój udział w programie Andrzej Seweryn.

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak oceniać będą występy sześciu uczestników: Tomasza Karolaka, Tadeusza Mikołajczaka, Dariusza Zdrójkowskiego, Michała Mikołajczaka, Marcina Łopuckiego oraz Kamila Szymczaka. Ale nasi uczestnicy nie zostaną ze swoim wyzwaniem sami! Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Uczestnicy
Czas na Show. Drag Me Out: Michał Mikołajczak
Drag Me Out: Tomasz Karolak
Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me Out: Kamil Szymczak
+3
Zobacz galerię

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

W rolę prowadzącej programu wcieli się Mery Spolsky. To polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. Od 2017 roku wydała cztery albumy. Jest autorką kilkadziesięciu utworów, które regularnie pojawiają się na największych listach przebojów. Artystka jest zapraszana na największe polskie festiwale muzyczne takie jak Sopot Festiwal, w grudniu wzięła udział w wydarzeniu muzycznym TVN "Nie idziemy na sylwestra".

Zawsze czułam się trochę Drag, bo wchodząc na scenę wchodzę w role różne. Każdy projekt to jest inny wizerunek i chociaż Drag Queen jako definicja to jest przebranie się za przeciwną płeć, tak mam wrażenie, że to słowo zyskało na przeróżnych znaczeniach i dla mnie Drag to też jest zabawa w odgrywanie różnych ról. 
powiedziała Mery Spolsky

Mery Spolsky zabrała nas za kulisy "Czas na Show. Drag Me Out"

Reporter "Dzień Dobry TVN" Oskar Netkowski odwiedził Mery Spolsky podczas nagrywania programu "Czas na Show. Drag Me Out". Artystka znalazła chwilę na rozmowę, a także zabrała nas za kulisy programu! - Jeżeli mamy zacząć od najważniejszej części tego backstage’u to jest to lustro, ponieważ każda Drag Queen musi się tu przejrzeć i sprawdzić, czy w oczach pełnych makijażu jest nadal sobą, bo przecież w Dragu też chodzi o to, żeby przekazać emocje - mówiła.

Podczas spaceru za kulisami Mery Spolsky pokazała nam także buty i peruki, które będą zakładać uczestnicy programu, a także szafę, w której dzieje się magia. - Tutaj z kolei przechodzimy do mojej ulubionej części. Szafa, cekiny i tutaj będą się działy metamorfozy - przedstawiła nam artystka. - Nie mogę się doczekać tych metamorfoz szczerze mówiąc, zwłaszcza, że widzę, że tu jest mnóstwo cekinów, a chyba niektórzy z uczestników pierwszy raz będą mieli coś takiego na sobie.

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie