Marcin Łopucki w "Czas na Show. Drag Me Out". Sportowiec i kulturysta przemieni sie w Drag Queen

Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Źródło: Bartosz Krupa
Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, Marcin Łopucki jest bardzo aktywny w świecie kulturystyki, która jest pewnego rodzaju sztuką Drag polegającą na prezentowaniu przesadzonej męskości. Czy to doświadczenie pomoże mu we wcieleniu się w Drag Queen?

"Czas na Show. Drag Me Out" wiosną 2024 zadebiutuje w TVN

Premiera nowego programu TVN "Czas na Show. Drag Me Out" coraz bliżej. Już tej wiosny w telewizji wyjątkowy program - pełen kolorów, lśniącego brokatu, eleganckich cekinów, wysmakowanego blichtru i, przede wszystkim, wspaniałej zabawy. W nowym przełomowym show zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy będą musieli wykazać się otwartością, odrobiną szaleństwa i… odkryć w sobie wewnętrzną Królową! A wszystko to pod okiem mentorek – największych gwiazd polskiej sceny Drag oraz wymagającego jury.

Kto zasiądzie w jury programu "Czas na Show. Drag Me Out"?

W składzie trzyosobowego jury zasiądą: aktorzy Andrzej Seweryn oraz Anna Mucha, a także muzyk i performer Michał Szpak. W programie "Czas na Show. Drag Me Out" zamierzają się przede wszystkim dobrze bawić, ale też zwrócą uwagę na każdy detal. - Każdy odcinek to jest prezentacja innych postaci, innych osobowości i to jest po prostu feeria barw, kolorów, życia. Wspaniała afirmacja i kobiecości i tego wszystkiego, co jest radością – skomentowała Anna Mucha w „Dzień Dobry TVN”. Zapowiedziała też, na co będzie najbardziej zwracała uwagę. - Będę tępić wszelkiego rodzaju przaśność – mówiła aktorka.

Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Z dużym entuzjazmem do pracy na planie nowego programu TVN podchodzi też jego prowadząca – Mery Spolsky. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań będzie wspierać uczestników w spotkaniach z jury, a także po prostu świetnie się bawić. Sama bowiem bardzo lubi oglądać występy Drag Queens.

Kiedy dostałam propozycję poprowadzenia programu "Czas na show- Drag Me Out" od razu zaświeciły mi się oczy. Kocham występy drag, fascynuje mnie ilość ról w jakie można się tam wcielać i imponuje mi odwaga do tanecznych popisów w szpilkach. Wiem, że to nie takie łatwe! Sama uwielbiam skakać na scenie w koturnach i eksperymentować z wizerunkiem. Jestem dumna, bo to pierwszy taki program w Polsce, a ja mogę być jego częścią. W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło „chce mi się wszystkiego”! Taki też mam przekaz dla widzów: Ludzie Spolsky, niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej. AUUU!
powiedziała Mery Spolsky

"Czas na Show. Drag Me Out" – kto wystąpi w programie?

Poznaliśmy już czterech uczestników nowego programu TVN. To aktor, muzyk i reżyser Tomasz Karolak, zdobywca złotego biletu Top Model oraz trener personalny Tadeusz Mikołajczak, aktor i zwycięzca "Agent – Gwiazdy" Michał Mikołajczak oraz ojciec aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, uczestnik „Azji Express” Dariusz Zdrójkowski. - Ja się w tym świecie poruszam, tak jakby ktoś dał mi taki telefon, którego w życiu nie widziałem i muszę go dopiero rozgryźć. Dla mnie jest to bardzo nowy temat – mówił ostatni z nich w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN" Oskarem Netkowskim.

Czas na Show. Drag Me Out: Dla Dariusza Zdrójkowskiego świat Drag Queen to coś zupełnie nowego

Marcin Łopucki – kim jest uczestnik "Czas na Show. Drag Me Out"?

Czas ujawnić kolejne nazwisko! W świecie Drag Queen spróbuje odnaleźć się także Marcin Łopucki. Od 2009 roku mąż Katarzyny Skrzyneckiej, jest prawdziwym pasjonatem sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, a największe sukcesy odnosi w świecie męskiego fitnessu. Może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swojej dyscyplinie. Jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB. Zdobył również tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów. Obecnie jest trenerem personalnym i znów jest bardzo aktywny w świecie fitnessu i kulturystyki. Kulturystyka pokazowa - postrzegana jest jako rodzaj Dragu stawiający na przesadzoną męskość. Czy to doświadczenie pomoże mu we wcieleniu się w Drag Queen?

"Czas na Show. Drag Me Out" – o czym jest nowy program TVN?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diademy królowych?

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie