Joanna uważa, że Dominika popełniła błąd i nie dotrwa do finału "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk i Adam Kossut o eliminacji z programu
Źródło: "Dzień Dobry TVN"
Joanna Narojczyk i Adam Kossut odpadli z "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczka była kolejną ofiarą zdrajców. Gracz zdobył najwięcej głosów przy okrągłym stole w 7. odcinku. Joanna uważa, że Dominika Michałowska zostanie usunięta z reality show jeszcze przed finałem.

Joanna Narojczyk i Adam Kossut w specjalnym materiale w "Dzień Dobry TVN" skomentowali swoje odpadnięcie z "The Traitors. Zdrajcy". Oboje mieli nadzieję, że uda się im dłużej pozostać w grze. Joanna już od jakiegoś czasu przeczuwała, że zdrajczynią jest Dominika Michałowska. Była trochę rozczarowana jej decyzją o wypędzeniu jej z zamku. W rozmowie wyznała też, dlaczego osobiście nie chciała być zdrajcą.

Uważam, że wyeliminowanie mnie to był strzał w kolano. Zdrajcy sobie zdecydowanie gorzej radzą niż lojalni. Obstawiałam, że takiego ruchu nie zrobią, jak zrobili - dlatego, że nie są pewni komu powiedziałam, kto jest osobą zdrajcy. Miałam nadzieję, że osoba, która wie, że jest zdrajcą po prostu przemyśli strategię. Rozegra to bardziej taktycznie i mnie zostawi w tym w programie, żeby inaczej rozdać karty. Chyba poszła po najmniejszej linii oporu i moim zdaniem to był jej błąd, który nie doprowadzi do finału tej osoby. Mam nadzieję zresztą
- wyznała Joanna.
The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk ofiarą zdrajców
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Adam Kossut starał się odpowiedzieć na zarzuty Doroty Świętoniowskiej, że to on jest zdrajcą. Przeczuwał, że przy okrągłym stole może zakończyć się jego udział w programie. W materiale wideo podzielił się również swoją opinią na temat zachowania Dominiki Michałowskiej. Docenił Olgę Kelm w roli zdrajczyni, uważa, że sprawdzi się jako "perfekcyjna zdrajczyni".

Nadzieja umiera ostatnia, więc do połowy głosowania liczyłem, że może się jeszcze uda odwrócić losy tego głosowania. Ale potem jak już Maciek przedstawił swój wybór - czyli właśnie moją osobę, wiedziałem że szala jest przeważona. Nie mam żadnego pewniaka, jeżeli chodzi o zdrajców, ale na pewno dają dobrą robotę, dobrą grę
- stwierdził Adam Kossut.
The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać program?

Premiera nowych odcinków programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend w TVN i TVN Style.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!