The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Źródło: TVN
Już wkrótce w TVN i Playerze premiera nowego programu - "The Traitors. Zdrajcy", który poprowadzi Malwina Wędzikowska. Spektakularne reality show zrealizowano na podstawie formatu, który cieszy się rosnącą popularnością na świecie. Dowiedz się, kto wystąpi w pierwszej polskiej edycji, poznaj szczegóły dotyczące uczestników.

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Nowy sezon "The Traitors. Zdrajcy" wiosną w TVN i Playerze. Prowadząca Malwina Wedzikowska, uczestnicy i ekipa realizacyjna nagrywali program w Belgii. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Zdrajcy i lojalni, żeby zwyciężyć, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków oraz strategicznego myślenia. Kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone!

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

Poznaj uczestniczki i uczestników programu "The Traitors. Zdrajcy". Dowiedz się więcej o każdej z osób klikając w linki poniżej:

Stanley Ayomo

Agnieszka Bodziachowska

Teo Daeyeong Chung

Aleksander Cichosz

Tadeusz Dębski

Renata Hartle

Mikołaj Jaworski

Justyna Kąkol

Olga Kelm

Monika Kosowska

Adam Kossut

Dominika Michałowska

Mikołaj Milcke

Joanna Narojczyk

Maciej Paszek

Klaudia Piłat

Sandra Plajzer

Manae Shimizu-Kaczmarczyk

Piotr Sinicki

Bartosz Skrobisz

Patryk Szczypka

Dorota Świętoniowska

Robert Trempski

Julia Tychoniewicz

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN już 28 lutego, odcinki będą emitowane w środę o godz. 21:35. Reality show będzie można oglądać także w player.pl. Zdjęcia do polskiej wersji reality show zrealizowano w zamku Mielmont w Belgii. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji TVN jest Marta Więch.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy
The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

"The Traitors. Zdrajcy" to nowy program w TVN, którego prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat, podbija serca światowej widowni. Premiera reality show już 28 lutego 2024 r. w TVN i Playerze. Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych "zdrajców" jest eliminacja "lojalnych". Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z "lojalnych" odpadnie z programu. Jeśli "zdrajcy" usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca

Malwina Wędzikowska poprowadzi polską edycję programu "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!