The Traitors. Zdrajcy to "absolutny fenomen"! Opinie Malwiny i uczestników

The Traitors. Zdrajcy: Idealna rozrywka do oglądania
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska oraz uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" wyjaśnili, dlaczego warto oglądać program. Opowiedzieli o jego zaletach i mocnych stronach. To ich opinie na temat reality show TVN po obejrzeniu dwóch odcinków.

Malwina Wędzikowska i uczestnicy o "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska z okazji premiery "The Traitors. Zdrajcy" zaprosiła uczestników na specjalny pokaz. Obejrzeli razem pierwszy i drugi odcinek programu. Wszyscy byli zachwyceni nowym reality show TVN.

Zdrajcy to oczywiście idealna rozrywka, chociażby dlatego, że mamy intrygę. Wszystko dzieje się na pięknym bajkowym zamku, w mrocznej scenerii. Można wygrać nawet pół miliona złotych. Jest mnóstwo intryg między uczestnikami i wachlarz uczestników jest tak szeroki, że każdy znajdzie swój odpowiednik.
- skomentowała Malwina Wędzikowska.

- Widzowie powinni oglądać nasz program dlatego, że to jest taki show, który wciąga w całości, który trzeba śledzić z uwagą. Nie można robić tego między kuchnią a salonem, między herbatą a pączkiem. To jest coś takiego, co zasysa absolutnie. Jesteś ciekawy co, kto powie; co, kto zrobi; jak, kto spojrzy; co z tego wyniknie, bo tam naprawdę każde mrugnięcie powieki ma znaczenie - powiedział Mikołaj Milcke.

Przede wszystkim jest to absolutny fenomen. Jest to świetny format, który zdobył cały świat. Taka jest prawda. Nasza polska wersja nie odstaje od tych zagranicznych, trzyma w napięciu. Uczestnicy są barwni, kolorowi jak czekoladki w bombonierce i to jest naprawdę fantastyczne.
- wyznała Olga Kelm.

- Jest to gra psychologiczna, bardzo skomplikowana, bardzo złożona, ale bardzo immersyjna. Wciąga widza i ustawia go w tym świecie. Mam nadzieję, że każdy widz poczuje się tak naprawdę, jak jeden z uczestników - po prostu będąc pomiędzy wszystkimi I przyglądając się tym intrygom i uczestnicząc w nich - oznajmił Alex Cichosz.

Jest to pierwszy tego typu program w ogóle na polskim rynku. Nigdy wcześniej nic takiego nie było. Wiem, że były podobne, ale ten jest jedyny w swoim rodzaju - ze względu na obowiązujące zasady i tą specyfikę, więc będzie to coś nowego.
- skomentował Stanley Ayomo.

- Ten program jest takim formatem pierwszym w Polsce, w którym nie ma aż tak popularnych osób z pierwszych stron gazet. Fajnie, że to są ‘no name’ tak zwane, widz może się z nami utożsamiać. Każdy z nas ma jakiś specyficzny zawód, więc widz na pewno znajdzie swoje odzwierciedlenie. Myślę, że jesteśmy tak zróżnicowani, że na pewno nasze jednostki wzbudzą dużo emocji - zarówno pozytywnych i negatywnych. Na pewno to będzie interesujące dla widza - powiedziała Joanna Narojczyk.

The Traitors. Zdrajcy: Kłamstwo, podstęp i manipulacja w nowym programie
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

Prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. O wygraną rywalizuje 24 uczestników podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Zadaniem zdrajców jest wyeliminowanie lojalnych z gry. W nocy podejmują strategiczne decyzje i wybierają lojalnego, który odpadnie z programu. Każda z dwóch grup ma za zadanie pozbycie się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy w walce o wygraną. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Zdjęcia do polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Gdzie oglądać "The Traitors. Zdrajcy"?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" są dostępne od 28 lutego. Nowe epizody w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Malwina Wędzikowska i uczestnicy The Traitors. Zdrajcy na pokazie programu
Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Patryk Szczypka
+20
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?