Sława, pieniądze, przygoda? Uczestnicy szczerze o udziale w "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Dlaczego uczestnicy zgłosili się do programu?
Źródło: TVN
"The Traitors. Zdrajcy" to emocjonująca gra, którą prowadzi Malwina Wędzikowska. Uczestnicy rywalizują o wygraną w wysokości nawet pół miliona złotych. Poznaj powody, dla których zgłosili się do pierwszej polskiej edycji programu.

Uczestnicy "The Traitors" walczą o 500 tysięcy złotych

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" opowiedzieli o swoich powodach udziału w programie. Julia Tychoniewicz, Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Mikołaj Milcke, Dominika Michałowska, Patryk Szczypka, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Teo Daeyeong Chung, Joanna Narojczyk, Klaudia Piłat, Maciej Paszek, Renata Hartle, Robert Trempski i Sandra Plazjer wyjaśnili, dlaczego złosili się do pierwszej polskiej edycji reality show.

- Wzięłam udział w tym programie, bo kocham przygody i uwielbiam wchodzić w nowe strefy komfortu, w których nie byłam. Uwielbiam nowe sytuacje, nowych ludzi - wyznała Julia Tychoniewicz.

Na udział w programie zdecydowałem się ze względu na możliwość pozyskania nowych doświadczeń, nowych wartościowych znajomości i oczywiście możliwej wygranej pieniężnej
- stwierdził Stanley Ayomo.

- Dla przygody. Zdecydowałem się na udział w tym programie, bo lubię, jak się dzieją rzeczy. To jest taka rzecz, która się absolutnie dzieje i będzie się działa w życiu tylko 24 osób w Polsce - oznajmił Mikołaj Milcke.

Do udziału w programie skłoniło mnie to, że czułam wewnętrzną potrzebę przeżycia czegoś szalonego w tym roku
- powiedziała Dominika Michałowska. 

- Stwierdziłam, że taka okazja nie przydarzy mi się drugi raz w życiu. Nawet myślę, że drugi raz w życiu bym się nie odważyła na to pójść i logistycznie nawet to poukładać, żeby tak zniknąć z życia, bez telefonów, bez niczego -  wyznała Joanna Narojczyk.

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy przed zamkiem w Mielmont
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Julia Tychoniewicz
The Traitors. Zdrajcy: Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
+21
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości