Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama. Jak wyjaśniła sytuację w The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
Źródło: TVN
Łzy rozpaczy po odpadnięciu Adama z gry. Dorota żałowała swojego zachowania? Uczestnicy byli w szoku po wydarzeniach przy okrągłym stole. Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na kolejnych obradach okrągłego stołu. Każdy z graczy wskazał osobę, która jego zdaniem jest podejrzana o bycie zdrajcą. Następnie wszyscy w trakcie spotkania głosowali. Finalnie zdecydowaną większością głosów, z programu odpadł Adam Kossut, na którego zagłosowało 8 uczestników.

Eliminacja Adama okazała się porażką lojalnych, ponieważ nie był zdrajcą. Po jego odpadnięciu uczestnicy byli w szoku. Część z nich żałowała, że zagłosowała na niego. Niektórzy mówili, że jest im wstyd za swoje zachowanie. Dorota Świętoniowska jako pierwsza skierowała podejrzenia na Adama. Rozpłakała się, ponieważ było jej przykro, że pomyliła się oskarżając go. W zamku doszło do nerwowej dyskusji między graczami.

The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Prowadząca i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

The Traitors. Zdrajcy: Dorota
The Traitors. Zdrajcy: Dorota
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości