The Traitors. Zdrajcy: Uczestnikom puszczają nerwy. Zwiastun 7. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnikom puszczają nerwy. Zwiastun 7. odcinka
Źródło: TVN
Skomplikowana sytuacja wśród uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Graczom coraz trudniej eliminować siebie wzajemnie. Premiera nowego odcinka w środę, 10 kwietnia w TVN. Zobacz, co wydarzy się w programie.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

W nowym odcinku "The Traitors. Zdrajcy" przekonamy się, która z osób z czarnej listy, w nocy opuściła zamek. Zdrajczynie Dominika Michałowska i Olga Kelm wydały wyrok. Uczestnicy reality show mają coraz większe trudności z eliminacją kolejnych graczy. Podczas obrad przy okrągłym stole odbędzie się głosowanie, następna osoba wyjedzie z Mielmont. Z upływem czasu przywiązują się do siebie. Nawiązują przyjaźnie. Zasady gry są twarde. Zdrajcy usuwają lojalnych. Lojalni polują na zdrajców.

Wydarzenia z 6. odcinka zadowoliły lojalnych graczy. Udało się im zdemaskować zdrajcę. Alex Cichosz został wygnany z zamku. Odpadł z programu po głosowaniu przy okrągłym stole. Dominika Michałowska pokazała, że zdrajcy są w stanie poświęcić nawet kogoś z nich. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone, każdy może mieć własną strategię w drodze po wygraną. Do zdobycia nawet pół miliona złotych! Stawka jest kusząca.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 9 osób. W poprzednich odcinkach zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Premiera siódmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 10 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 13 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 14 kwietnia o godz. 17:20 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze mogą zdobyć nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości