The Traitors. Zdrajcy: Drugi zdrajca wygnany z zamku, następca wybrany z lojalnych. Podsumowanie 6. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Czarna lista zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Czarna lista zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Joanna spowodowała kolizję podczas jazdy
The Traitors. Zdrajcy: Joanna spowodowała kolizję podczas jazdy
The Traitors. Zdrajcy: Dorota najbardziej irytującą osobą w programie
The Traitors. Zdrajcy: Dorota najbardziej irytującą osobą w programie
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia Joanny i Mikołaja
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia Joanny i Mikołaja
The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm nowym zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm nowym zdrajcą
The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajców w nowym składzie
Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Szokujące wydarzenia zaskoczyły wszystkich. Lojalni odnieśli sukces. Zobacz najlepsze fragmenty z szóstego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" odcinek 6.

W poprzednim odcinku "The Traitors. Zdrajcy" nie było nocnej eliminacji zdrajców. Malwina Wędzikowska zaskoczyła ich tą zmianą w grze. Dominika Michałowska i Alex Cichosz stworzyli czarną listę z trzema imionami uczestników.

Przy okrągłym stole doszło do szokującego zwrotu akcji. Alex Cichosz znalazł się na celowniku pozostałych graczy. Odpadł z programu po głosowaniu.

Uczestnicy mogli zdobyć nawet 40 tysięcy złotych na konto finałowej nagrody. Musieli wykonać bardzo trudne zadanie na dużej wysokości. Wymagało to odwagi pokonania swoich lęków.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Czarna lista zdrajców

Na śniadaniu lojalni gracze dowiedzieli się, że w nocy nikt nie został zamordowany. Zdrajcy stworzyli czarną listę. W 6. odcinku pod obserwacją zdrajców byli: Mikołaj Jaworski, Adam Kossut i Joanna Narojczyk. Zasmuciła ich informacja, że jedna osoba z tego grona opuści zamek. Atmosfera pomiędzy uczestnikami stawała się coraz bardziej napięta!

W poprzednich odcinkach zdrajcy wyeliminowali z gry już cztery osoby. Na naradach w zamku wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska.

The Traitors. Zdrajcy: Dorota najbardziej irytującą osobą w programie
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Zadanie na wysokości w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska w szóstym odcinku "The Traitors. Zdrajcy" przygotowała dla graczy ekstremalnie trudną misję. Za wykonanie zadania mogli zdobyć aż 40 tysięcy złotych. Spacer na wysokości to duże wyzwanie. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy. Pierwsza z nich odpowiadała na pytania. Druga podczas spaceru po linach na wysokości musiała odgadnąć, jakich odpowiedzi udzielili gracze znajdujący się na dole. 

Kolizja samochodu w "The Traitors. Zdrajcy"

W drodze na misję doszło do stresującego zdarzenia. Joanna Narojczyk prowadziła samochód, razem z nią jechały także Dominika Michałowska, Olga Kelm i Justyna Kąkol. W pewnym momencie doszło do kolizji. Kobiety zdenerwowały się, ale zachowały spokój. Na szczęście nic poważnego nie stało się. Samochód został uszkodzony.

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy": Jeden ze zdrajców usunięty z programu

Podczas rozmów na zamku w Mielmont oraz przy okrągłym stole atmosfera zagęszcza się z każdym odcinkiem. Doszło do kolejnego niespodziewanego zwrotu akcji. Alex Cichosz miał poważne problemy z utrzymaniem się w grze. Pozostali uczestnicy skierowali na niego najwięcej podejrzeń. Zagłosowała na niego nawet zdrajczyni Dominika Michałowska. Alex otrzymał najwięcej głosów, odpadł z programu. Lojalnym udało się wygonić z zamku kolejnego zdrajcę.

W poprzednich odcinkach po głosowaniach przy okrągłym stole z gry w "The Traitors. Zdrajcy" odpadli już: zdrajczyni - Monika Kosowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski.

Olga Kelm – nowym zdrajcą w programie

Dominka Michałowska została sama w roli zdrajcy. Monika Kosowska i Alex Cichosz zostali zdemaskowani i wyeliminowani z programu "The Traitors. Zdrajcy". Dominika spotkała się z Malwiną Wędzikowską w zamku. Prowadząca dała jej możliwość przeciągnięcia kogoś z lojalnych na swoją stronę. Michałowska po analizie poszczególnych osób podjęła dokonała wyboru. Olga Kelm, dostała propozycję zostania zdrajczynią. Zgodziła się, ale była to dla niej stresująca sytuacja.

The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm nowym zdrajcą
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Narada zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy w nowym składzie spotkali się na naradzie. Dominika Michałowska i Olga Kelm analizowały zachowanie i rozmowy uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Wytypowały najgroźniejszą osobę z czarnej listy, który wcześniej stworzyli Dominika i Alex. Zdrajczynie wybrały ofiarę. W kolejnym odcinku przekonamy się, kto nią został. Następnego dnia na śniadaniu, zabraknie tej osoby, ponieważ została wygnana z zamku. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 6.
The Traitors. Zdrajcy: Alex i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Alex
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina, Stanley, Alex
+9
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości