Alex Cichosz o strategii w "The Traitors. Zdrajcy": "Trochę się wycofałem". Dlaczego podziwia Dominikę?

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz podsumował swoją strategię
Źródło: TVN
Alex Cichosz odpadł z gry w "The Traitors. Zdrajcy" w 6. odcinku. Lojalni zdemaskowali go. Zdrajca podsumował swoją strategię. Zdradził, co mógłby zmienić, gdyby jeszcze raz brał udział w reality show.

Eliminacje zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Alex Cichosz był jednym z trzech zdrajców wybranych przez Malwinę Wędzikowską na początku gry w "The Traitors. Zdrajcy". Razem z nim do grupy zdrajców należały także Monika Kosowska i Dominika Michałowska. Monika odpadła z gry już w drugim odcinku. Podczas obrad okrągłego stołu zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich uczestników. Została wygnana z zamku po głosowaniu. Dominika i Alex we dwoje wypełniali obowiązki zdrajców. Nie zdecydowali się zaproponować żadnemu z lojalnych, aby do nich dołączył. W szóstym odcinku zdecydowana większość graczy przy okrągłym stole zagłosowała na Alexa. Lojalni drugi raz triumfowali. Znacznie osłabili drużynę tytułowych zdrajców.

Alex Cichosz na spotkaniu z okazji premiery "The Traitors. Zdrajcy" skomentował swój udział w programie. Opowiedział o strategii i ewentualnych zmianach, gdyby kolejny raz mógł wystąpić w roli zdrajcy w reality show.

Jednak nie da się uniknąć tego, żeby po kilku miesiącach od rozgrywki zastanawiać się, co zrobiłoby się inaczej. Na pewno pod tym względem podziwiam Dominikę, naprawdę. Ona przyjęła strategię bycia w grze cały czas. Ona niezależnie od tego, czy nagrywaliśmy setki czy byliśmy na reality, w trakcie wyzwań – ona cały czas grała. Ona cały czas myślała nad strategią, obserwowała. Ja starałem się po prostu chill’ować. Byłem sobie z ludźmi, robiłem znajomości i przez to trochę się wycofałem – bo nie wiedziałem, co robić. Na pewno to bym poprawił, spróbowałbym bardziej technicznie podejść do gry
– wyznał Alex.

Spotkanie przy okrągłym stole to zawsze stresujący moment dla uczestników "The Traitors. Zdrajcy". To wtedy właśnie wszyscy głosują na osobę, która ich zdaniem jest zdrajcą. Gracz z największą liczbą głosów, musi opuścić program.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show. Po odpadnięciu z gry Alexa nowym zdrajcą została Olga Kelm. Dołączyła do Dominiki Michałowskiej.

Zdrajcy wspólnie muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. Wygrają nagrodę główną, tylko jeśli usuną wszystkich przeciwników. Każdej nocy spotykają się na naradzie w zamku w Mielmont. Analizują rozmowy pozostałych uczestników i ich zachowanie. Typują najgroźniejszych ich zdaniem lojalnych, którzy mogą im zagrażać w programie. Wybierają swoją ofiarę, która musi opuścić program.

The Traitors. Zdrajcy: Szokujące wyznanie Moniki
Zobacz fragment 2. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości