Tego nie było w TV! Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" śpiewają polskie przeboje

The Traitors. Zdrajcy: Justyna, Mikołaj, Olga, Patryk
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy śpiewają polskie przeboje
Źródło: TVN
Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" byli cały czas obserwowani przez kamery. W drodze powrotnej po wykonaniu misji urządzili w samochodzie koncert polskich przebojów. Zobacz nieemitowany w telewizji, dodatkowy fragment z 10. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - dodatkowy fragment programu

Malwina Wędzikowska przygotowała serię zadań dla uczestników "The Traitors. Zdrajcy". W poszczególnych odcinkach wykonywali różne zadania. Mogli w ten sposób zdobywać pieniądze do finałowej puli nagrody. Jedną z takich misji był test sprawdzający wiedzę o nich samych. W 10. odcinku reality show gracze odpowiadali na serię pytań. Udało się im wykonać to zadanie z sukcesem.

Zobacz nieemitowany w telewizji fragment reality show! W drodze powrotnej z misji wszyscy uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" mieli dobry humor. Justyna Kąkol, Mikołaj Milcke i Patryk Szczypka spontanicznie zaczęli śpiewać. Wykonali kilka piosenek. Żartowali sobie z różnych sytuacji i eliminacji z programu. Zaśpiewali fragmenty następujących utworów: - "Kiedy powiem sobie dość" z repertuaru Agnieszki Chylińskiej i zespołu O.N.A., - "Kryzysowa narzeczona" - hit grupy Lady Pank, - "Zabij mnie" - przebój Anity Lipnickiej i Varius Manx, - "Niecierpliwi" - utwór Roberta Chojnackiego i Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Jakie było zadanie w 10. odcinku "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska zaprosiła graczy na specjalny wyścig. Trasa nie była w żaden sposób oznaczona. Uczestnicy musieli ją sami odkrywać odpowiadając na pytania dotyczące ich samych. Jeśli odpowiedzieli prawidłowo, pojechali dobrą trasą. Jeśli odpowiedź był błędna, musieli wrócić na trasę. Za wykonanie zadania w określonym czasie, mogli wygrać 15 tysięcy złotych. Stawka mogła zostać podwojona, jeśli odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania.

The Traitors. Zdrajcy, odcinek 10.

240430_zdrajcy_odc10_tc6_www
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: List od Malwiny zaskoczył zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: List od Malwiny zaskoczył zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sandra Plajzer ósmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Sandra Plajzer ósmą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
The Traitors. Zdrajcy: Kłótnia o pieniądze pomiędzy Patrykiem i Mikołajem
The Traitors. Zdrajcy: Olga o romansie z Piotrem
The Traitors. Zdrajcy: Olga o romansie z Piotrem
The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych
The Traitors. Zdrajcy: Gracze stracili 15 tysięcy złotych

"The Traitors. Zdrajcy" – zasady programu

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy". O zwycięstwo rywalizowało 24 graczy podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Tytułowi zdrajcy muszą usunąć lojalnych z programu. Każda z dwóch grup ma pozbyć się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy reality show. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. W ciągu kilku lat od premiery powstaje coraz więcej jego wersji w różnych krajach. Zdjęcia do polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości