The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby spadły z mostu podczas zadania. Walka o 50 tysięcy złotych

The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby spadły z mostu podczas zadania
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska zaprosiła graczy do udziału w bardzo skomplikowanej misji. Trudności pojawiły się w trakcie realizacji zadania. Stawka była wysoka. Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 12.

Malwina Wędzikowska przygotowała dla uczestników bardzo trudne zadanie. Misja to jedyny moment, w którym uczestnicy mogli zapomnieć o stresującej finałowej rozgrywce. Skupili się na zarabianiu pieniędzy. Dla wspólnego dobra musieli współpracować zespołowo, aby zdobyć jak największą sumę.

Stawka była wysoka, mogli wygrać nawet 50 tysięcy złotych. Musieli pokonać most. Nad nim zawieszone były worki z pieniędzmi. Zadanie polegało na wejściu na kładkę, zerwanie jednego z wybranych worków i przejście na drugi brzeg. Dla utrudnienia, most był chybotliwy, wąski i niebezpieczny. Gracze pokonywali trasę z zasłoniętymi oczami.

Manae, Stanley i Piotr spadli z mostu podczas wykonywania misji. Patryk okazał się najsilniejszym graczem, dwukrotnie przeszedł kładkę i zdobył najwięcej pieniędzy do finałowej puli.

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości