Szok, łzy i radość w The Traitors. Zdrajcy! Eliminacje zdrajców z programu

The Traitors. Zdrajcy: Eliminacje zdrajców z programu
Źródło: TVN
Wielkie emocje w "The Traitors. Zdrajcy" podczas spotkań przy okrągłym stole opanowały wszystkich uczestników. Zdemaskowanie zdrajców to sukcesy lojalnych. Przypominamy wyrzucenie tytułowych graczy z reality show po głosowaniu.

"The Traitors. Zdrajcy": Eliminacje zdrajców z programu

W programie "The Traitors. Zdrajcy" było w pięciu zdrajców. W pierwszym odcinku Malwina Wędzikowska wybrała trzy osoby. Alex Cichosz, Monika Kosowska oraz Dominika Michałowska jako pierwsi zostali zdrajcami w polskiej edycji reality show. W trakcie realizacji programu, po odpadnięciu z gry zdrajców nowe osoby zajęły ich miejsca. Olga Kelm oraz Piotr Sinicki także zostali zdrajcami.

Skład zdrajców zmniejszył się po odpadnięciu Moniki Kosowskiej w drugim odcinku. Dominika Michałowska i Alex Cichosz nie zdecydowali się na szantaż wobec żadnego z pozostałych lojalnych graczy. We dwoje pełnili nadal swoje tytułowe funkcje. Podczas rozmów na zamku w Mielmont oraz przy okrągłym stole atmosfera zagęszczała się z każdym odcinkiem. Kilka razy doszło do niespodziewanych zwrotów akcji.

The Traitors. Zdrajcy: Szokujące wyznanie Moniki
Zobacz fragment 2. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Dominika Michałowska została sama w roli zdrajcy po eliminacji z gry Alexa Cichosza w szóstym odcinku. Zdrajca miał poważne problemy z utrzymaniem się w grze. Pozostali uczestnicy skierowali na niego najwięcej podejrzeń. Olga Kelm otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Jako nowa zdrajczyni zgodziła się dołączyć do Dominiki. Wspólnie eliminowały z gry lojalnych.

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Dominika Michałowska odpadła z gry w dziewiątym odcinku. Nawet Olga Kelm zagłosowała na nią, aby nie narażać się grupie i nie ściągnąć na siebie podejrzeń. Manae Shimizu-Kaczmarczyk i Sandra Plajzer w trakcie obrad okrągłego stołu podały mocne argumenty przeciwko Dominice. Większość uczestników dała się przekonać.  Emocje podczas pożegnania zdrajczyni z pozostałymi graczami były bardzo intensywne.

Piotr Sinicki został zdrajcą po usunięciu z gry Dominiki Michałowskiej. Olga Kelm zastosowała wobec niego szantaż. Przyjął propozycję i przestał być lojalnym uczestnikiem.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska odpadła z programu
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Piotr Sinicki to czwarty zdrajca wypędzony z zamku w Mielmont. Gracze usunęli go z reality show w dwunastym odcinku. Głosowanie odbyło się w bardzo napiętej atmosferze. Zdrajca pożegnał się z graczami ze łzami w oczach. Uczestnicy także płakali. Tuż przed finałem emocje w Mielmont były bardzo intensywne.

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki odpadł z programu
Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Olga Kelm została jedyną zdrajczynią, która zakwalifikowała się do finału programu. Jako pierwszy w 13. odcinku odpadł Patryk Szczypka. Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" mogli zakończyć grę na tym etapie, albo eliminować dalej. Jeżeli gracze uznali, że wśród nich nie ma zdrajcy, mogli podzielić się nagrodą finansową równo na 4 osoby. Zdecydowali jednak o kolejnej eliminacji. Lojalni wyeliminowali Olgę z gry podczas głosowania. To była zacięta rywalizacja o wygraną.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm odpadła w finale
Zobacz fragment 13. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Wspólnie eliminowali z gry lojalnych uczestników. W kolejnych odcinkach po wypędzeniu z zamku zdrajców ich role przyjęli Olga Kelm oraz Piotr Sinicki.

Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show.

Kto wygrał "The Traitors. Zdrajcy"?

Pierwszą polską edycję "The Traitors. Zdrajcy" wygrali wspólnie Stanley Ayomo i Justyna Kąkol byli lojalni. Zdobyli nagrodę główną w wysokości 326 tysięcy złotych do podziału między sobą. Każde z nich wygrało po 163 tysiące złotych. Malwina Wędzikowska zakończyła grę po kilku etapach eliminacji. W finale z programu odpadli: Patryk Szczypka, Olga Kelm i Manae Shimizu-Kaczmarczyk.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości