Jak program The Traitors. Zdrajcy zmienił życie zdrajców i lojalnych? "Uczniowie robią sobie ze mną zdjęcia"

The Traitors. Zdrajcy: Jak zmieniło się życie uczestników programu?
Źródło: TVN / K. Wilczyńska
Dominika Michałowska, Alex Cichosz, Olga Kelm, Piotr Sinicki, Monika Kosowska, Stanley Ayomo, Justyna Kąkol oraz Patryk Szczypka opowiedzieli, jak zmieniło się ich życie po udziale w "The Traitors. Zdrajcy". Nie spodziewali się takiej popularności!

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" o popularności

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" spotkali się na seansie finałowego odcinka. Malwina Wędzikowska oraz zdrajcy i lojalni wspólnie przeżywali emocje podczas oglądania ostatniego epizodu reality show. Dla wszystkich było to bardzo wzruszające przeżycie. Mogli jeszcze wspominać wspaniałe doświadczenie, jakim był dla nich udział w programie TVN. Wielu z nich uważa, że była to przygoda życia.

Dominika Michałowska, Alex Cichosz, Olga Kelm, Piotr Sinicki, Monika Kosowska, Stanley Ayomo, Justyna Kąkol oraz Patryk Szczypka odpowiedzieli na pytanie dotyczące tego, jak zmieniło się ich życie po udziale w programie?

Jak był odcinek, w którym ja odpadłam z programu, to faktycznie ludzie zaczęli podchodzić do mnie na ulicy. Mówili, że super wypadłam, że mi kibicowali. Faktycznie odczuwam tą rozpoznawalność. Przede wszystkim, ja się bardzo nie spodziewałam tego, że będę jednym z najbardziej lubianych uczestników. Ja raczej zakładałam - wchodząc do programu, że będę w tej trójce, piątce najmniej lubianych. A stało się całkowicie na odwrót. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pod tym względem
- wyznała Dominika Michałowska.

- Oj, moje życie zmieniło się bardzo. W takich niematerialistycznych sferach, które są dla mnie najważniejsze tak naprawdę, czyli relacje z niesamowitymi ludźmi, których poznałem. Również to się odbiło na relacjach, które już miałem, poprawiły się, bo sam poznałem siebie bardziej w programie i to mi pomogło być bardziej otwartym i komunikatywnym do wszystkich, których znałem. Także to jest taka największa dla mnie osobiście zmiana - powiedział Alex Cichosz.

- Cały czas robię to, co robiłam, żyję tym samym życiem. Natomiast, nie mogę nie zauważyć tego, że na ulicy poznają mnie ludzie albo w każdym możliwym momencie. To jest naprawdę fajne, sporo mi to ułatwia. Ale rzeczywiście, muszę chodzić umalowana, bo często chcą zdjęcia, a lubiłam sobie latać w dresiku bez tego wszystkiego - stwierdziła Olga Kelm.

Uczniowie teraz robią sobie ze mną zdjęcia, zamiast uważać na lekcjach
- powiedziała Justyna Kąkol.

Jeszcze na ten moment moje życie nie zmieniło się jakoś diametralnie. Może delikatnie skoczyła moja rozpoznawalność, ale tak poza tym - po staremu, jeszcze - wyznał Stanley Ayomo.

Stałem się troszeczkę rozpoznawalny - powiem nieskromnie, co jest miłe. Nie przeszkadza mi to. (...) Po programie same plusy.
- stwierdził Patryk Szczypka.

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Trwa casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie się zgłosić?

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?