The Traitors. Zdrajcy: Kogo z czarnej listy zamordują zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Kogo z czarnej listy zamordują zdrajcy?
Źródło: TVN
Zdrajcy wydali wyrok. Jedna z trzech zagrożonych osób odpadnie z gry. Finał coraz bliżej. Zobacz fragment 11. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 11.

Zdrajcy spotkali się w nocy na naradzie. Olga Kelm i Piotr Sinicki zastanawiali się, kogo z czarnej listy powinni usunąć z programu. Wśród zagrożonych graczy są: Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk oraz Mikołaj Milcke. Jedna osoba z tego grona opuści zamek. Nie pojawi się rano na śniadaniu.

W poprzednim odcinku Malwina Wędzikowska poprosiła zdrajców, aby stworzyli czarną listę. Kelm i Sinicki wskazali najgroźniejszych lojalnych, którzy mogą im zagrażać w reality show. Mogli wpisać także swoje nazwiska. Nie zrobili tego. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Zgłoś się na casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"! >>>

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show. Po odpadnięciu z gry Alexa nowym zdrajcą została Olga Kelm. Dołączyła do Dominiki Michałowskiej .Zdrajcy wspólnie muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. Wygrają nagrodę główną, tylko jeśli usuną wszystkich przeciwników.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości