Strzelanie z kuszy i procy. Test umiejętności w walce o pieniądze w "The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Strzelanie z kuszy i procy
Źródło: TVN
Gracze mogli zdobyć nawet 30 tysięcy złotych. Musieli wykazać się umiętnościami strzeleckimi i spostrzegawczością. Zobacz fragment 8. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Malwina Wędzikowska przygotowała dla graczy w "The Traitors. Zdrajcy" zadanie, w którym potrzebne były umiejętności strzeleckie. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy strzelali do celu z kuszy i procy. Trafny strzał był nagradzany informacją jakich symboli wśród porozrzucanych kamieni szukać mają członkowie drugiej części zespołu. Utrudnienie polegało na powiązaniu ze sobą szurkami uczestników...

Gracze wykonywali misję w dwóch grupach: Stanley, Teo, Piotr, Dominika, Sandra, Manae oraz Olga, Mikołaj J., Patryk, Justyna, Mikołaj M., Dorota. Do zdobycia były złote monety o wartości nawet 30 tysięcy złotych. Za wykonanie zadania otrzymali 12 tysięcy złotych, które zasiliły konto nagrody finałowej. Uczestnicy w tej misji musieli wykazać się także umiejętnością doskonałej komunikacji między sobą i koordynacji działań za pomocą krótkofalówek.

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj, Olga
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj, Olga
Źródło: TVN

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości