The Traitors. Zdrajcy: Koszmar i trudności z odgadnięciem zagadki

 Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
Źródło: TVN
Dowiedz się, jaka zagadka była bardzo trudna dla uczestników. Jej rozwiązanie znalazła Dorota Świętoniowska. Zobacz fragment 7. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 7.

Malwina Wędzikowska przygotowała dla graczy w "The Traitors. Zdrajcy" zagadkową misję. Zadanie odbyło się w pięknym Opactwie Benedyktynów. Uczestnicy mogli wygrać nawet 20 tysięcy złotych. Podzieleni na dwie grupy rozwiązywali znajdujące się w księgach zagadki. Mieli odnaleźć 5 symboli ukrytych wśród zamaskowanych osób siedzących na ławkach. Za każdą poprawną odpowiedź dostawali jedną złotą monetę. Jako bonus za wykonanie zadania w 15 minut, prowadząca mogła podwoić stawkę. Niestety uczestnicy potrzebowali znacznie więcej czasu na zrobienie misji. Dodatkowo, wygrana grupa zdobyła wejście do zbrojowni, w której znajdowała się chroniąca przez eliminacją ze strony zdrajców, tarcza.

Jedna z zagadek sprawiła uczestnikom dużą trudność. Bardzo dużo czasu zajęło im znalezienie poprawnej odpowiedzi. Malwina Wędzikowska zasugerowała graczom, że powinni zmienić sposób myślenia. Dorota Świętoniowska jako pierwsza odgadła rozwiązanie. Grupa numer jeden udzieliła najwięcej poprawnych odpowiedzi - na 4 zagadki. Dorota, Mikołaj M., Teo, Manae, Patryk, Justyna i Adam zdobyli bilety do zbrojowni oraz możliwość znalezienia tarczy. W tej misji uczestnicy wygrali 10 tysięcy złotych.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 7. odcinka w weekend. W sobotę, 13 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 14 kwietnia o godz. 17:20 w TVN.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości