The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Manae o Dominice: "Wygląda, jakby w głowie nic nie miała"

The Traitors. Zdrajcy: Sandra i Manae podejrzewają Dominikę
Źródło: TVN
Dominika Michałowska na celowniku uczestniczek "The Traitors. Zdrajcy". Sandra Plajzer i Manae Shimizu-Kaczmarczyk mają poważne argumenty przeciwko niej. Czy wykorzystają je w grze? Premiera ósmego odcinka w środę, 17 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 8. - sneak peek

Rano na śniadanie przychodzili uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy". Rozmawiali ze sobą przy stole, w oczekiwaniu, na informację, kto został zamordowany przez zdrajców. Sandra Plajzer i Manae Shimizu-Kaczmarczyk wzięły na celownik Dominikę Michałowską. Zdrajczyni znalazła się w trudnej sytuacji. Lojalne analizowały wypowiedzi Joanny Narojczyk i Alexa Cichosza. Wymieniały się argumentami na temat osoby, którą podejrzewają, że jest zdrajcą.

- Asia mówiła że wokół niej jest zdrajca, jest tego świadoma, ale najpierw chce kogoś dalej uchwycić. Śmieszne jest to, że Asia nie zauważyła, że zdrajcą jest jej najbliższa osoba - powiedziała Sandra.

- Nie wiem, czy pamiętasz tekst, jak Alex odchodził? On powiedział: ‘Teraz już nie kibicuję zdrajcom, tylko lojalnym’. Powiedział: zdrajcy, spojrzał w lewo. Na Dominikę - oznajmiła Manae.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika
The Traitors. Zdrajcy: Dominika
Źródło: TVN

Podczas wizyty w pokoju realizacyjnym programu Manae Shimizu-Kaczmarczyk rozwinęła swoją wypowiedź dotyczącą Dominiki Michalowskiej. Stwierdziła, że ma coraz większe podejrzenia w stosunku do niej. Przedstawiła mocne argumenty.

Już od jakiegoś czasu myślałam o Dominice. Jest osobą bardzo Inteligentną. Skończyła architekturę, rozszerzała matematykę i fizykę. Tak stereotypowo patrząc ona wygląda, jakby w głowie nic nie miała, a ma naprawdę bardzo, bardzo dużo
- wyznała Manae.
The Traitors. Zdrajcy: Lojalni w rozsypce. Zwiastun 8. odcinka
Zobacz zapowiedź ósmego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

Premiera ósmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 17 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości