Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" są parą? "Spędziłem na igraszkach dużo czasu z..."

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz podsumował swoją strategię
Źródło: TVN
Dominika Michałowska ujawniła ważną informację. Podczas rozmowy z Malwiną Wędzikowską i uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" poinformowała, że na planie programu narodziła się sympatia pomiędzy dwójką graczy. Dowiedz się więcej!

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" są parą?

Malwina Wędzikowska rozmawiała z trójką tytułowych zdrajców na Instagramie za okazji premiery 7. odcinka "The Traitors. Zdrajcy". Dominika Michałowska, Olga Kelm i Alex Cichosz dyskutowali o udziale w reality show. Wspominali ważne momenty z planu programu. W walce o wygraną zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Tematem rozmowy były także emocje i relacje, jakie nawiązali ze sobą gracze.

Alex Cichosz odniósł się do wcześniejszej wypowiedzi Dominiki Michałowskiej na temat relacji z jedną z uczestniczek. Zdrajczyni stwierdziła, że on i Manae Shimizu-Kaczmarczyk dużo czasu poświęcili na wspólne gry w zamku. Do rozmowy wtrąciła się Malwina Wędzikowska, zapytała o love story pomiędzy uczestnikami.

Troszkę się tu obnażę emocjonalnie. To, co mi Dominika wypominasz. Być może trochę za dużo czasu spędziłem na igraszkach z Manae i przez to moja uwaga była odwrócona od innych osób. Niestety albo na szczęście nie zostało to love story pokazane w programie, dzięki temu mamy trochę prywatności z koleżanką. Ale coś tam się działo z pewnością. Dominika sama to zauważyła
- powiedział Alex.

Manae Shimizu-Kaczmarczyk i Alex Cichosz poznali się w 2023 roku podczas nagrywania programu "The Traitors. Zdrajcy". Malwina była zaskoczona tą informacją i dopytywała się z ciekawości o to, jaka jest relacja Alexa i Manae po programie? Uczestnik z uśmiechem, ale tajemniczo odpowiedział, że łączą ich bardzo bliskie i życzliwe relacje. Nie chciał ujawnić więcej. Na pytanie o potwierdzenie czy oboje są w związku Alex odpowiedział: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

 The Traitors. Zdrajcy: Manae, Alex
The Traitors. Zdrajcy: Manae, Alex
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk
The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk
Źródło: TVN

Manae Shimizu-Kaczmarczyk - kto to?

Manae Shimizu-Kaczmarczyk to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy". Ma 23 lata. Urodziła się w Bytomiu, mieszka w Katowicach. Studiuje arteterapię. Jest influencerką. Ma korzenie japońskie ze strony mamy, jej tata jest Polakiem. Mocno zanurzona w wielokulturowości, popularyzuje kulturę Japonii.

Z natury jest spokojna, jednocześnie błyskotliwa i bardzo kreatywna. Ma duszę i naturę artystki. Ukończyła liceum plastyczne. Następnie rozpoczęła studia z arteterapii. Chciałaby również być psychologiem dzieci i młodzieży oraz wykorzystywać arteterapię w psychoterapii. „Wizualizacja jest łatwiejsza niż werbalizacja”, to kwintesencja arteterapii, którą Manae wyznaje w życiu.

The Traitors. Zdrajcy: Aleksander Cichosz
The Traitors. Zdrajcy: Aleksander Cichosz
Źródło: TVN

Aleksander Cichosz - kim jest?

Aleksander Cichosz jest uczestnikiem pierwszego sezonu polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy". W programie pełnił rolę zdrajcy. Alex mieszka w Warszawie, ma 24 lata. Jest absolwentem wydziałów medioznawstwa i managementu sportu.

Opisuje siebie jako ambiwertyka z naturą myśliciela. Otwarty na zmiany, potrafi podejmować ryzyko, szczególnie jeśli wiąże się to z realizacją własnych celów. Nie obawia się łamania konwencji. Szczery, nastawiony na współpracę, choć lepiej czuje się w małej grupie. Odpowiedzialny, empatyczny, lubi kontakt z ludźmi. Potrafi budować relacje, ale jest też skupiony mocno na sobie i swoich potrzebach.

Od prawie 10 lat zajmuje się m.in. konferansjerką i aktorstwem. Pisze wiersze, rysuje, zapisuje swoje przemyślenia. To pozwala mu skupić myśli i się zrelaksować. Interesuje się modą, nauką, nowymi technologiami i sztuką.

The Traitors. Zdrajcy, odcinek 7.

Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Joanna Narojczyk ofiarą zdrajców
 The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Adam Kossut odpadł z programu
 The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
The Traitors. Zdrajcy: Dorota rozpłakała się po eliminacji Adama
 The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
The Traitors. Zdrajcy: Trudności z odgadnięciem zagadki
 The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
The Traitors. Zdrajcy: Dominika i Olga wybierają kolejną ofiarę
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Dominika odpadnie z programu?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości