The Traitors. Zdrajcy: Kto został nowym zdrajcą? "Nie wierzę"

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki nowym zdrajcą
Źródło: TVN
Olga Kelm zastosowała szantaż wobec jednego z lojalnych uczestników. Przekazała mu propozycję nie do odrzucenia. Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

Olga Kelm została sama w roli zdrajcy. Dominika Michałowska została zdemaskowana i wyeliminowana z programu "The Traitors. Zdrajcy". Konieczny był szantaż jednego z lojalnych, który dostał propozycję nie do odrzucenia.

Olga spotkała się z Malwiną Wędzikowską w zamku. Prowadząca dała jej możliwość przeciągnięcia kogoś z lojalnych na swoją stronę. Kelm po analizie poszczególnych osób dokonała wyboru. Piotr Sinicki dostał propozycję zostania zdrajcą. Zgodził się, ale była to dla niego stresująca sytuacja.

Zasady wyboru zdrajcy w "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska wybrała trzech tytułowych zdrajców podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole. Alex Cichosz, Monika Kosowska i Dominika Michałowska przyjęli swoje role w reality show. Zgodnie z zasadami programu "The Traitors. Zdrajcy" po odpadnięciu jednego zdrajcy pozostali mogą zwerbować nowego. Nie jest to konieczne. Jeśli z gry wyeliminowany zostanie drugi zdrajca, sytuacja ulega zmianie. Ostatni ze zdrajców musi zaproponować komuś z lojalnych dołączenie do niego. Jest to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli lojalny nie zgodzi się zostać zdrajcą, odpadnie z reality show. Po odpadnięciu z gry Alexa nowym zdrajcą została Olga Kelm. Dołączyła do Dominiki Michałowskiej.

Zdrajcy wspólnie muszą wyeliminować z gry w "The Traitors. Zdrajcy" lojalnych uczestników. Wygrają nagrodę główną, tylko jeśli usuną wszystkich przeciwników. Każdej nocy spotykają się na naradzie w zamku w Mielmont. Analizują rozmowy pozostałych uczestników i ich zachowanie. Typują najgroźniejszych ich zdaniem lojalnych, którzy mogą im zagrażać w programie. Wybierają swoją ofiarę, która musi opuścić program.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości