The Traitors. Zdrajcy: Kolejny ze zdrajców usunięty z programu. Jak do tego doszło?

The Traitors. Zdrajcy: Alex Cichosz odpadł z programu
Źródło: TVN
Gorąca atmosfera w trakcie obrad przy okrągłym stole. Sukces lojalnych! Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 6. 

Podczas rozmów na zamku w Mielmont oraz przy okrągłym stole atmosfera zagęszcza się z każdym odcinkiem. Doszło do kolejnego niespodziewanego zwrotu akcji. Alex Cichosz miał poważne problemy z utrzymaniem się w grze. Pozostali uczestnicy skierowali na niego najwięcej podejrzeń. Zagłosowała na niego nawet zdrajczyni Dominika Michałowska. Alex otrzymał najwięcej głosów, odpadł z programu. Lojalnym udało się wygonić z zamku kolejnego zdrajcę.

W poprzednich odcinkach po głosowaniach przy okrągłym stole z gry w "The Traitors. Zdrajcy" odpadli już: zdrajczyni - Monika Kosowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Malwina Wędzikowska prowadzi polską wersję programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". O wygraną rywalizuje 24 osoby. Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o zwycięstwo. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Wykonują przygotowane zadania. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości