The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajczyń w nowym składzie. Jakie zapadną decyzje?

The Traitors. Zdrajcy: Narada zdrajczyń w nowym składzie
Źródło: TVN
Kogo Dominika Michałowska i Olga Kelm usuną z gry? Zdrajczynie spotkały się na naradzie w zamku. Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 6. 

Zdrajcy w nowym składzie spotkali się na naradzie. Dominika Michałowska i Olga Kelm analizowały zachowanie i rozmowy uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Wytypowały najgroźniejszą osobę z czarnej listy, który wcześniej stworzyli Dominika i Alex. Zdrajczynie wybrały ofiarę. W kolejnym odcinku przekonamy się, kto nią został. Następnego dnia na śniadaniu, zabraknie tej osoby, ponieważ została wygnana z zamku. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości