Patryk i Mikołaj pogodzili się? Gracze o przyjaźni po programie The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy: Gracze o przyjaźni po programie
Źródło: TVN
Czy przyjaźń po udziale w "The Traitors. Zdrajcy" jest możliwa? Jakie relacje łączą uczestników? Czy Patryk Szczypka i Mikołaj Jaworski mają ze sobą kontakt po zakończeniu programu?
Uczestnicy o relacjach i znajomościach po "The Traitors. Zdrajcy"

Dominika Michałowska, Stanley Ayomo, Alex Cichosz, Monika Kosowska, Patryk Szczypka, Piotr Sinicki i Justyna Kąkol ujawnili, jak wyglądają ich relacje z pozostałymi uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy". Gracze w programie rywalizowali o wygraną. Pomimo tego udało im się nawiązać znajomości i przyjaźnie.

Kontakt mam z każdym bo my utrzymujemy dalsze relacje. Natomiast, jeśli bym miała powiedzieć, z kim mam najbliższy kontakt to jest to Asia, Olga, Piotr, Adam, Patryk. Maciek nawet w Poznaniu u mnie był, więc się odwiedziliśmy na kawkę - powiedziała Dominika Michałowska.

Ze wszystkimi mamy kontakt tak naprawdę. Mamy grupę na Messengerze. Regularnie są organizowane mniejsze spotkania, w mniejszych grupach w zależności od miasta, bo jesteśmy rozliczeni po całej Polsce, a nawet po świecie można powiedzieć. Kontakt jako taki mam ze wszystkimi. Jeżeli chodzi o regularne widywanie się, po prostu takie jest życie, nie do końca są do tego warunki na co dzień
- oznajmił Stanley Ayomo.

- Po programie przede wszystkim mam kontakt na porządku dziennym w zasadzie z Manae, która jest mi bardzo, bardzo bliską osobą aktualnie. Z innymi osobami: z Mikołajem pisarzem, z Mikołajem surferem, z Robertem, z Adamem, z Sandrą. Spotykamy się regularnie, na tyle, na ile możemy jest między nami duża życzliwość - wyznał Alex Cichosz.

- Największy chyba z Renią utrzymuję kontakt. Chciałabym ten kontakt utrzymać też z Mikołajem pisarzem, utalentowany bardzo człowiek. Z Agą położną, z Sandrą też trochę trzymam kontakt, z Klaudią też. Myślę, że parę osób, gdzieś tam miejmy nadzieję, zostanie - stwierdziła Monika Kosowska.

Kontakt po programie mam praktycznie ze wszystkimi. Nawet z Mikołajem surferem, obalając już te wszystkie mity, które narosły. Najbardziej z Piotrem, nie ukrywam tego złapaliśmy super flow. Zakrawa to już o przyjaźń
- powiedział Patryk Szczypka.

- Mam bardzo dobry kontakt z Patrykiem. Oprócz Patryka jest to Olga, Mikołaj pisarz, Adam, Sandra też. U Mikołaja ostatnio oglądaliśmy przedostatni odcinek. Alex też jak najbardziej - podsumował Piotr Sinicki.

- Najlepszy kontakt mam z Dorotą – powiedziała Justyna Kąkol

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W pierwszym sezonie reality show o wygraną rywalizowało 24 osoby.

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy przed zamkiem w Mielmont
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Julia Tychoniewicz
The Traitors. Zdrajcy: Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
+21
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości