"Każdy kłamie". Jak rola zdrajcy wpłynęła na życie uczestników The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Jak rola zdrajcy wpłynęła na życie uczestników?
Źródło: TVN / K. Wilczyńska
Alex Cichosz, Dominika Michałowska, Piotr Sinicki, Olga Kelm i Monika Kosowska opowiedzieli o tym, czy bycie zdrajcą wpłynęło negatywnie na ich życie prywatne. Jakie są konsekwencje udziału w reality show "The Traitors. Zdrajcy"?

"The Traitors. Zdrajcy" - kto był zdrajcą?

W pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" było w pięciu zdrajców. Malwina Wędzikowska wybrała trzy osoby. Alex Cichosz, Monika Kosowska oraz Dominika Michałowska zostali zdrajcami w 1. odcinku. Skład zdrajców zmienił się po odpadnięciu Moniki i eliminacji Alexa. Zdrajczynią została Olga Kelm. Piotr Sinicki dołączył do Olgi po usunięciu z gry Dominiki.

Tytułowi zdrajcy skomentowali swoje role w reality show. Odpowiedzieli na pytania dotyczące tego, jak rodzina i najbliżsi zareagowali na to, że zostali zdrajcami? Czy podejrzewają, że teraz mogą ich bardziej oszukiwać w życiu prywatnym? Czy nauczyli się lepiej kłamać dzięki udziałowi w programie "The Traitors. Zdrajcy"?

To, że byłem zdrajcą sprawiło już nie raz, że ktoś mi rzucił komentarz: Nie wiem teraz, czy mogę ci ufać?. Ale to zawsze jest pół żartem, jednak ludzie, którymi się otaczam znają mnie na tyle, że wiedzą, że ja mam szczerość w sercu - wyznał Alex Cichosz.

Absolutnie rola zdrajcy w programie nie ma negatywnego wpływu na moje życie realne. to jest wręcz pozytywny wpływ, bo Wszyscy moi znajomi powiedzieli: Tak super wypadłaś, pokazałaś, że jesteś takim strategiem. To, co my wiemy, bo my ciebie znamy - pokazałaś całej Polsce. Same pozytywne opinie. Naprawdę nie ma żadnego negatywnego wpływu. Mimo że, w programie trochę obawiałam się tego, że ludzie powiedzą, że ja pokazałam, że potrafię kłamać. Ja byłam tam sobą, jedyne z czym kłamałam, to że byłam zdrajcą. Mówiłam, że byłam lojalna - to było kłamstwo, ale nic więcej
- powiedziała Dominika Michałowska.

Znajomi w momencie, kiedy zobaczyli, że zostałam zdrajcą powiedzieli: Monia, przecież ty nie umiesz kłamać! - skomentowała Monika Kosowska.

Czy lepiej potrafiłbym kłamać? Myślę że nie. Uważam, że każdy kłamie - mniej lub bardziej. Czy robi to lepiej? To już byłoby działanie z premedytacją, ale nie o to w tym wszystkim chodzi - stwierdził Piotr.

Kłamałam zawsze zarąbiście. Nauczyłam się lepszego poker face i panować nad emocjami
- oznajmiła Olga Kelm.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Casting do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy"

Trwa casting do drugiego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Zgłoś się już dziś! To doskonała wiadomość dla wielu fanów! Polska wersja programu spodobała się widzom. Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji. Wkrótce zaczniemy przygotowania i nagrania drugiej edycji reality show.

Program "The Traitors. Zdrajcy" miał swoją premierę w lutym 2024 roku. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner BrosDiscovery. Zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze.

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie się zgłosić?

Weź udział w castingu do nowej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Wypełnij formularz i zgłoś się do programu! KLIKNIJ TU >>>

Zgłoś się na casting do nowej edycji The Traitors. Zdrajcy
Źródło: TVN

Kto wygrał "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska zakończyła grę. O tym kto, wygrał pierwszą polską edycję "The Traitors. Zdrajcy" gracze dowiedzieli się podczas ostatniego etapu rundy finałowej. Stanley Ayomo i Justyna Kąkol byli lojalni. Zdobyli nagrodę główną w wysokości 326 tysięcy złotych do podziału między sobą. Każde z nich wygrało po 163 tysiące złotych. Oboje byli bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Gra dobiegła końca.

The Traitors. Zdrajcy: Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu
Zobacz fragment 13. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości