The Traitors. Zdrajcy: Lojalni w rozsypce. Zwiastun 8. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Lojalni w rozsypce. Zwiastun 8. odcinka
Źródło: TVN
Błędny wybór wstrząsnął uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy". Czy tym razem trafią w zdrajcę? Premiera nowego odcinka w środę, 17 kwietnia w TVN. Zobacz, co wydarzy się w programie.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

W "The Traitors. Zdrajcy" nie zabraknie emocji. Na zamku w Mielmont rozegrają się ważne wydarzenia w 8. odcinku reality show. Zdrajczynie Dominika Michałowska i Olga Kelm usuwają z gry lojalnych. W nocy odbyła się kolejna eliminacja. Jedna osoba została zamordowana podczas narady. Kto otrzymał list o eliminacji z gry i nie pojawi się na śniadaniu? 

Malwina Wędzikowska przygotowała nowe zadanie dla uczestników. Przydadzą się umiejętności strzeleckie i spostrzegawczość. Podzieleni na dwie grupy gracze będą strzelać będą do celu z kuszy i procy. Jeśli trafią, dowiedzą się jakich symboli wśród porozrzucanych kamieni szukać mają członkowie drugiej części zespołu. 

Lojalni polują na zdrajców, ale ponoszą straty. Błędny wybór wstrząsnął uczestnikami. Wydarzenia z 7. odcinka zasmuciły graczy. Adam Kossut odpadł po głosowaniu przy okrągłym stole. Joanna Narojczyk została zamordowana przez zdrajców. Lojalni muszą skoncentrować się na grze i odrobić straty. Czy w nowym odcinku trafią w zdrajcę?

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 11 osób. W poprzednich odcinkach zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

Premiera ósmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 17 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości