Gracze bali się nocy przed finałem. Ważna wiadomość od Malwiny w The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy: Kto dostał się do finału?
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami po eliminacji zdrajcy. Uczestnicy obawiali się, że to może być krwawa noc! Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

Kto dostał się do finału w "The Traitors. Zdrajcy"?

Wieczorem po zakończeniu obrad przy okrągłym stole atmosfera na zamku była bardzo stresująca. Uczestnicy byli ciekawi, kto z nich awansuje do finału "The Traitors. Zdrajcy". W reality show zostało 5 osób: Olga Kelm, Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Stanley Ayomo i Patryk Szczypka.

Lojalni gracze zastanawiali się, czy wśród nich jest jeszcze jakiś zdrajca. Obawiali się nocnej eliminacji. Olga Kelm została sama po odpadnięciu Piotra Sinickiego. Wszyscy bali się nocy. Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami i przekazała im bardzo ważną wiadomość. Jej treść poznamy w następnym odcinku reality show. Już wkrótce przekonasz się, kto dostał się do finału w "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady programu

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości